by uwypuklić biceps. Cwiczę już od ok 10 miesięcy i zdaje mi się że mój biceps nie jest wystarczająco zaokrąglony. Jakie ćwiczenia wykonywać by lepiej wyglądał?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
modlitewnik.
jak wykonujesz uginania ramion to gdy prostujesz rękę w łokciu biceps się wydłuża tzn pracuje na całej długości, jeśli chcesz go uwypuklić dołóż sobie ćwiczenie w którym maksymalnie ugniesz rękę jednak nie będziesz jej do końca prostował - powiedzmy do połowy
nie potrafię zebrać myśli żeby napisać to poprawnie po polsku ale mam nadzieje że zrozumiałeś pzdr.
jak wykonujesz uginania ramion to gdy prostujesz rękę w łokciu biceps się wydłuża tzn pracuje na całej długości, jeśli chcesz go uwypuklić dołóż sobie ćwiczenie w którym maksymalnie ugniesz rękę jednak nie będziesz jej do końca prostował - powiedzmy do połowy
nie potrafię zebrać myśli żeby napisać to poprawnie po polsku ale mam nadzieje że zrozumiałeś pzdr....
borat147
w czym ma pomóc częściowy ruch ??
bo chyba o tym mówisz
Do autora podaj nam swoje wymiary waga, wzrost itd
pozdro
w czym ma pomóc częściowy ruch ??
bo chyba o tym mówisz
Do autora podaj nam swoje wymiary waga, wzrost itd
pozdro
...
rion10
kiedy wykonujesz połowiczny ruch mięsień pracuje mniej więcej w tej pozycji w jakiej go napinasz dzięki czemu ćwiczony jest w głównie w tej części która tworzy "wierzchołek"
kiedy wykonujesz połowiczny ruch mięsień pracuje mniej więcej w tej pozycji w jakiej go napinasz dzięki czemu ćwiczony jest w głównie w tej części która tworzy "wierzchołek"

...
zeby uwypuklic ładnie biceps zeby była tkz."bąbka" jak napniesz(bo chyba o to ci chodzi) to rob uginanie ramiona hantlem opartym o kolano. Niezbyt duzy cieżar ale opuszczaj do konca powoli i powoli do samej gory do oporu, az praktycznie dotkniesz hantlem barku.pozdro
desiderata
...
Tutaj panowie genetyka się liczy czasem można się pobawić w szerokości chwytu i inne pierdoły żeby pobudzić bardziej zewnętrzna głowę bicepsa i połechtać ego ale jak biceps jest genetycznie kiepsko uformowany to pomoże tylko chirurg.
Podstawa to jaka masa tego bicepsa jak się ma 34cm w bicepsie nie ma co się bawić w izolacje i połowiczne ruchy tylko dołożyć mięśnia
Borat
nie skumałem Twojej wypowiedzi
W połowiczne ruchy można się bawić stosując np półtoraki w przypadku bicepsa niewiele zmieni
, ale jak się ma już odpowiednią mase mięśnia można się pobawić w izolację i udziwnienia że tak powiem
pozdro
Podstawa to jaka masa tego bicepsa jak się ma 34cm w bicepsie nie ma co się bawić w izolacje i połowiczne ruchy tylko dołożyć mięśnia
Borat
nie skumałem Twojej wypowiedzi
W połowiczne ruchy można się bawić stosując np półtoraki w przypadku bicepsa niewiele zmieni
, ale jak się ma już odpowiednią mase mięśnia można się pobawić w izolację i udziwnienia że tak powiem
pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz