Szacuny
13
Napisanych postów
2484
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
23923
Witam wszystkich!!
Mam pytanie czy bez odżywek i suplementow tez mozn osiagnac ładna sylwetke??? Co wlasciwie one daja? Czym roznia sie od sterydow i czy maja jakies skutki uboczne?
Z gory dziekuje za opinie i odpowiedzi!!
Szacuny
0
Napisanych postów
20
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
567
Jak najbardziej można :)Odżywki wspomagają przyrost masy mięśniowej sterydy też w szybszym czasie lecz niosą one za sobą skutki uboczne z tego względu lepiej ich nie stosować lepiej dłużej pracować na rozwojem muskulatury a zdrowo
Szacuny
1
Napisanych postów
223
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3211
mozna osiagnac dobra sylwetke bez odzywek.
ogolnie w sportach silowych bardzo wazne jest odzywianie, natomiast odzywki pomagaja w dosyc prosty sposob dostarczyc do organizmu substancje odzywcze, a wiec ulatwiaja troche utrzymanie wlasciwej diety.
Szacuny
13
Napisanych postów
2484
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
23923
Cóż chyba jednak się do odżywek sie nie przekonam. Ułorze dobrą dietę i poddam ją ocenie na forum :) Rozumiem że efekty moga być wolniejsze ale rówież do sylwetki w stlu Pudziana czy jemu podobnych nie dąże :) Moim dwóm poprzedniką jak pozaostałym przyznaje SOG'a. :D
Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2008-12-28 18:48:55
Szacuny
27
Napisanych postów
1457
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
29662
odżywki (m.in białka, węglowodany) to nic innego jak uzupełnienie diety które bez problemu możesz jeśli chcesz stosować, natomiast suplementy to środki typu kreatyna, stacki kreatynowe które pomagają w szybszym czasie osiągnąć sylwetkę oczywiście z dobrze dobraną dietą. Stosowane zgodnie z zaleceniami i przeznaczeniem nie mają skutków ubocznych, ale lepiej jest zainwestować w diete. Sukces w treningu na masę to w 60% dieta, 35% trening a tylko w 5% suple. Więc sytuację mamy jasno przedstawioną. Pozdro