SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bez odżywk tez mozna??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23923
Witam wszystkich!!
Mam pytanie czy bez odżywek i suplementow tez mozn osiagnac ładna sylwetke??? Co wlasciwie one daja? Czym roznia sie od sterydow i czy maja jakies skutki uboczne?
Z gory dziekuje za opinie i odpowiedzi!!

Im trudniej
Tym łatwiej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 131166
kiepski gen raczej.

odzywki cie czekaja ale to za jakis czas. poki co duzo zrobisz na jedzeniu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 567
Jak najbardziej można :)Odżywki wspomagają przyrost masy mięśniowej sterydy też w szybszym czasie lecz niosą one za sobą skutki uboczne z tego względu lepiej ich nie stosować lepiej dłużej pracować na rozwojem muskulatury a zdrowo
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709971
jak najbardziej można
w tym sporcie podstawą jest dieta
wg powiedzenie jak jesz tak wyglądasz

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23923
Dziekuje Panowie...Bede sie kierowla waszymi radami w przyszłości i zdrowym rozsądkiem :)

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23923
Sypnąłem Panowie po SOG'u za info...sorki że tak późno ale dppiero teraz je obczailem.

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
odżywki są ułatwieniem i akceleracją
ja trzymam formę dzięki nim a nie diecie

nie zastąpią ale pomogą znacznie
zdecydowanie mogą poprawić wszelkie niedociągnięcia dietetyczne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3211
mozna osiagnac dobra sylwetke bez odzywek.
ogolnie w sportach silowych bardzo wazne jest odzywianie, natomiast odzywki pomagaja w dosyc prosty sposob dostarczyc do organizmu substancje odzywcze, a wiec ulatwiaja troche utrzymanie wlasciwej diety.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23923
Cóż chyba jednak się do odżywek sie nie przekonam. Ułorze dobrą dietę i poddam ją ocenie na forum :) Rozumiem że efekty moga być wolniejsze ale rówież do sylwetki w stlu Pudziana czy jemu podobnych nie dąże :) Moim dwóm poprzedniką jak pozaostałym przyznaje SOG'a. :D

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2008-12-28 18:48:55

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1457 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29662
odżywki (m.in białka, węglowodany) to nic innego jak uzupełnienie diety które bez problemu możesz jeśli chcesz stosować, natomiast suplementy to środki typu kreatyna, stacki kreatynowe które pomagają w szybszym czasie osiągnąć sylwetkę oczywiście z dobrze dobraną dietą. Stosowane zgodnie z zaleceniami i przeznaczeniem nie mają skutków ubocznych, ale lepiej jest zainwestować w diete. Sukces w treningu na masę to w 60% dieta, 35% trening a tylko w 5% suple. Więc sytuację mamy jasno przedstawioną. Pozdro
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
"Stosowane zgodnie z zaleceniami i przeznaczeniem nie mają skutków ubocznych, ale lepiej jest zainwestować w diete"

- powiedz to ludziom z sajdami po venomach i innych spalaczach...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1457 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29662
hehe ;]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zwiekszenie masy

Następny temat

Bóle brzuche od kreatyny?

electro
Polecane artykuły