SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bez odżywk tez mozna??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23923
Spox wiec mi na poziom amatora odzywki są nie potrzebne daje SOG'a pozdro :)

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2008-12-28 20:23:19

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4190
to zależy... Większość z nas to amatorzy a biorą odżywki niestety są i tacy którzy myślą, że skoro biorą odżywki to mogą się odżywiać normalnie czyli( tłuste jedzenie, za dużo cukrów i takie tam) i nie mają diety a tak jak w wypowiedziach poprzednich odżywki i suple to uzupełnienie tak jak by diety w brakujące składniki pokarmowe :
brakuje Ci białka w diecie kupujesz białko -ale nie musisz , po prostu dodaj białka z pokarmu więcej i takie tam... kombinacji jest wiele pzdr

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 131166
mozna, ale jesli nie masz dobrej genetyki, to sie zameczysz zbyt wolnymi przyrostami po pewnym czasie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23923
Jeżeli chodzi o genetyke to zapraszam tutaj:
https://www.sfd.pl/Moje_fotki_-_bez_treningu_-_Oceniamy_!!!-t460281.html 

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 131166
kiepski gen raczej.

odzywki cie czekaja ale to za jakis czas. poki co duzo zrobisz na jedzeniu.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zwiekszenie masy

Następny temat

Bóle brzuche od kreatyny?

electro
Polecane artykuły