Spox wiec mi na poziom amatora odzywki są nie potrzebne daje SOG'a pozdro :)
Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2008-12-28 20:23:19
Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2008-12-28 20:23:19
Im trudniej
Tym łatwiej.
Ilość wyświetleń tematu: 2903
Im trudniej
Tym łatwiej.
niestety są i tacy którzy myślą, że skoro biorą odżywki to mogą się odżywiać normalnie czyli( tłuste jedzenie, za dużo cukrów i takie tam) i nie mają diety a tak jak w wypowiedziach poprzednich odżywki i suple to uzupełnienie tak jak by diety w brakujące składniki pokarmowe :

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.
,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"
Im trudniej
Tym łatwiej.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły