Witam. Zaczne od początku. Mam 16 lat, 180 cm wzrostu, waże 65kg, wyciskam 95kg. Na siłownie chodze od roku, procz tego jestem bardzo ale to bardzo aktywyny fizycznie - gram też w piłkę porofesjonanlnie(kadra woj. itp), biegam, uprawiawm skok w dal,siatkowka
Chciałbym prosic o opinie dot. suplementów.
Myślałem że odpowiedni bedize dla mnie trec cm3 360kaps + REC Carbo Max 1000 g (100 porcji)
Co o tym sądzicie?
Jakie dawkowanie?
Prosze o rady. i tylko nie piszcie mi że lepiej nie brać nic, bo i tak wezme :P:D
Zmieniony przez - kamil__lw w dniu 2008-12-04 10:41:22
Zmieniony przez - kamil__lw w dniu 2008-12-04 10:43:34
Chciałbym prosic o opinie dot. suplementów.
Myślałem że odpowiedni bedize dla mnie trec cm3 360kaps + REC Carbo Max 1000 g (100 porcji)
Co o tym sądzicie?
Jakie dawkowanie?
Prosze o rady. i tylko nie piszcie mi że lepiej nie brać nic, bo i tak wezme :P:D
Zmieniony przez - kamil__lw w dniu 2008-12-04 10:41:22
Zmieniony przez - kamil__lw w dniu 2008-12-04 10:43:34
Krzysztof Piekarz