SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jabłczan cm3 1250 trec

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
Witam jak w temacie nie wiem czy dobrze zrobiłem biorac na poczatku jabłczan zamiast wziac mono z olimpu ( 180 caps ) starczylo mi to na 3 tygodnie
Teraz nie wiem co robic czy nastpeny cykl jechac z jablkiem czy moze mono !? , na odzywki mam w sumie praktycznie nieograniczone srdoki ( sie pracuje sie ma ;p )
Efekty jako takie sa po tym jabłku ;)

;))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15896
Mogłeś wziąc mono ale tragedii nie ma
3 tygodnie troche malo na porządny cykl. Co najmniej 6 tygodni rób cykl następnym razem. Przerwa pomiędzy cyklami musi wynosic najmniej tyle czasu ile trwał sam cykl.
Pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
no tak wiesz nie wiedzialem to byl 1 suplement jaki bralem :) to moze dokupic tego jablka jeszcze 180 cpas?
bralem 12caps w dni treningowe i 6 w dni nietreningowe

;))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
bo tego jablka zostalo mi na 2 dni brania ;p

;))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15896
Acha jak jeszcze nie skonczyles brac to dokup tyle zeby starczylo na kolejne 3 tyg.
radze zmniejszyc dawkowanie do 4 kapsy w DNt i 8 kaps w DT

Zmieniony przez - borysmk w dniu 2008-12-03 17:40:51
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
no tak ale wiesz na opakowaniu jest napisane w DT 3-4 caps x 3 razy i w DNT 3-4 caps x 2

;))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6888
Tylko ze organizm maxymalnie przyswoi 10g kretki na dobe no chyba ze jestes wielki i wazysz 100+ to wiecej :)

8kaps to jest równe 10g... W DNT mozesz zmiejszyc dawke...

ZdR

Wybieraj wielkie rzeczy, przebierając w rzeczach małych...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10
JA biorę w treningowe 4 tabletki x 3 a w nietreningowe 2 x po 4. Źle?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
no widocznie zle ja waze 78 i mam 186 cm ;) i jednak to za duzo te 11-12 tabletek dziennie

;))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10
Tak jest zalecane na pudełku. ;pp To zmienię na 6 w nietreningowe a w trenigowe 9, tak?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
no to mamy problem :/ juz sam nie wiem jak mam dawkowac;d

;))

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sądzicie o takim cyklu...

Następny temat

Pojedynek Świąteczny :D

electro
Polecane artykuły