Witam:) mam takie, dosc chyba glupie pytanie... Czy od stosowania bialka, jak np wspomanianego whey optimum mozna sie spodziewac zwiekszonej wysypki tradziku? bo takie slyszalem opinie... prosze o odpowiedz:) pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
nie stosowałem dużo odżywek, teraz decyduje sie wlasnie na to białko. wysypke tradziku miewalem gdy stosowalem kreatyne, nie tylko ja ale tez i kilku kolegow. no i wlasnie tez slyszalem takie opinie o bialku ale tak samo wiele osob mowilo ze nie ma po nim zadnych zmian, jesli wlasnie o tradzik chodzi. Dzieki:)
...
...
Wybaczcie brak wiedzy, ale mam jeszcze takie pytania. Przez jaki okres czasu nalezalo by brac bialko zeby byly efekty? Poniewaz nie wiem za bardzo w jaki sposob dowiedziec sie jaka ilosc bialka jest mi potrzebna, zdecydowalem sie na jedna porcje, 30 gamow zamiast 3 porcji po 30 gramow dziennie. Jaka pora jest lepsza na moment uzycia? przed czy po treningu?
...
no brak wiedzy jest... bo białko w proszku to tak samo jakbys zjadł.. tunczyka badz kurczaka.. tyle ze to masz w proszku a to masz normalne jedzenie.. a ile masz jesc.. tyle ile musisz to sobie policz..
...
Bialko to uzupelnienie diety nie ma kiedy najlepiej kiedy najgorzej. Ja zawsze pije bialko jak brakuje w posilku i zawsze porcja po treningu
...
przyznam ze bialka nie ma w moich posilkach zbyt wiele. przede wszystkim ciezko o regularnosc posilkow, mam 16 lat w liceum spedzam czesto do 9 godzin, wiec jak przyjde pokazny obiad, w ktorym dominuja albo zemniaki z roznymi przystawkami miesnymi (decyduje o nich mama wiec nie mam za duzo do powiedzenia:/ ) albo jakas zupina. bardzo nie lubie jajek, ale wiem ze w najblizszym czasie bede musial sie do nich przekonac. po obiedzie trening i kima. jakie mieso zawiera duza ilosc bialka? dzieki wszystkim za odpowiedzi, a swojej nie wiedzy sie nie wstydze, licze ze pod okiem specjalistow (czyt. Was:) wiele sie naucze. pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
