SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy do Optimum - Whey Gold Standard jest sens dokupować nitro?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
Witam. Aktualnie ćwiczę pod kontem rzeźby. Biorę amino 2002 ultimate nutrition oraz amino bcaa nutrenda przed i po treningu a DNT ogólne aminokwaski czyli te amino 2002. Do tego chce sobie dokupić białko Optimum - Whey Gold Standard, a kolega na siłowni poradził mi żeby zaaplikował do tego zestawu sobie jeszcze nitrobolon z treca i nie wiem czy to dobry pomysł, ponieważ mi zależy głownie na masie czysto mięśniowej. Proszę o pomoc i radę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
same aminokwasy to strata kasy

bcaaa oke

Na masę jest dieta, na rzezbe też

odwiedz dział
odżywianie

i trening dla początkujacych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
dietę to mam taką skromna w sensie rano płatki z mlekiem górskie owsiane. potem drugie śniadanie jakiś czarny chleb z serem i jakiś pomidor może ogórek. potem obiad ryż i do tego mięso co mama ugotuje;) ale zawsze mięsow piątek ryba. i na kolację staram się też zjeść jakieś kanapki albo paste rybną (makrela + ser biały) lub makrela z puszki i do tego chlebek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej?

Następny temat

Dyma burn - Różne wersje ?

WHEY premium