SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrać BSN Syntha 6 edge, Allnutrition whey protein czy whey gold standard ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 199
Witam, będzie to mój pierwszy zakup odżywki białkowej. Wytypowałem takie 3 produkty z waszych opinii. Teraz mam pytanie: czy warto dopłacać, do synthy lub do whey gold standard. Allnutrition widziałem, że bdb. się rozpuszcza i podobno też dobrze smakuje. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Powtórzę się , kiedyś napisałem poradnik ( nie byłem moderatorem sfd) opisujący jakie wybrać wpc przy zakupie: https://www.sfd.pl/Sprawdź_skład_zanim_kupisz_WPC!-t1057047-s3.html .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 507 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13978
To jest forum sfd więc pewnie uzyskasz odpowiedź żeby brać Allnutrition. Dla mnie lepsze smakowo są białka SFD (mniej słodkie). Po AN miewałem rewolucje żołądkowe.
Whey Gold Standard piję od kilku dni i jest ok. Brak problemów gastrycznych. Białko bardzo delikatne w smaku (DOUBLE RICH CHOCOLATE oraz VANILLA ICE CREAM). Jeśli jednak szukasz słodkiego białka jako zamiennika słodyczy to raczej zły wybór.
Wśród bardziej intensywnych smakowo i słodszych białek numer 1 to Scitec 100% Whey protein professional.



Zmieniony przez - sołtys1987 w dniu 2016-04-08 16:58:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Jak kolega wyżej napisał

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 199
A jeżeli chodzi o skład i jakość produktu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
syntha 6 osobiscie bym odpuscil ze wzg na mala ilosc bialka,
spokojnie mozesz brac bialka sfd , all nutrition i byc spokojny o jakosc, do tego dobre smaki w dobrej cenie,
jak masz za duzo kasy mozesz optimum brac ale imo cena zbyt wygórowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
oczywiscie ze gold whey nr 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 507 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13978
wincol
syntha 6 osobiscie bym odpuscil ze wzg na mala ilosc bialka,
spokojnie mozesz brac bialka sfd , all nutrition i byc spokojny o jakosc, do tego dobre smaki w dobrej cenie,
jak masz za duzo kasy mozesz optimum brac ale imo cena zbyt wygórowana


Z tą pewnością w przypadku sfd i AN bym nie przesadzał. Sam od czasu do czasu stosuję ze względu na cenę ale zawsze zastanawiam się ile białka pszenicznego tam siedzi Słabsza rozpuszczalność, większa ilość piany i nie do końca pewny skład przemawiają jednak odrobinę za tym żeby dopłacić (jak ktoś woli przepłacić) do droższego białka. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
Ja problemu z rozpuszczalności czy piana nie mam, a Ty jak masz watpliwości to jie rozumiem po co kupujesz w takim razie , dla mnie to głupota kupowac cos a pozniej takie rzeczy pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 78 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 322
j/w
troche przeczysz sam sobie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 507 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13978
Kupuję raz na jakiś czas jak z funduszami cienko nie piszę że dalej są jakieś wałki ze składem. Kiedyś były więc się zastanawiam. Za tak niską cenę nie oczekuję jednak jakości Optimum czy Sciteca. Czego nie rozumiecie? Mogłem nie zaczynać tematu. Wiedziałem że na tym forum białko sfd i AN albo wychwala się pod niebiosa albo się milczy pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
no to zle myslisz, chodzi tu ogolnie o takie domysly, czy to na temat bialek sfd czy jakichkolwiek innych,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czerwone plamy na ciele

Następny temat

różnica pomiedzy olimp pro whey shake a olimp 100 whey protein

WHEY premium