SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OPTIMUM 100% WHEY GOLD STANDARD + HORSE POWER + MONOHYDRAT - jak to pogodzić ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Mam puszkę 1kg Horse Powera, 2,2kg Optimum 100% whey gold standard, i 150 kapsułek monohydratu Olimpa. Chciałbym porad dotyczących dawkowania oraz jak to połączyć z posiłkami.

Mam 17 lat.Mój staż to ok. 8 miesięcy, ważę ok.65 kg, 175 cm wzrostu, dieta w miarę możliwości ułożona. W tygodniu mam 5 treningów.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9057 Napisanych postów 82742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699800
wyszukiwarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
horse power za wcześnie moim zdaniem, jak już to samo mono, a hp zostaw na następne cykle, albo sprzedaj,a kup sobie białko/gainer do uzupełnienia diety, bo napisałeś, ze jest w miarę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
Zapewne na opakowaniu jest sposób użycia.
Z faktu że kupiłeś najdroższe białko nie wynika że cokolwiek na nim osiągniesz...Równie dobrze mogłeś kupic 5kg mięsa. W Twoim wieku biorąc pod uwage Twoją wagę to nawet zdrowiej i taniej.
5 treningów dla poczatkujacego to chyba zbyt wiele - gdzie regeneracja?
HP na 1 cykl kreatynowy zdecydowanie przesada, weź to mono wg zaleceń producenta.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wziąść z Olimpu do 157 punktów?

Następny temat

MASA - Monster Mass + Crester Creatine + BCAA + Witaminy?

WHEY premium