SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SCITEC 100% Whey Isolate i optimum whey.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Optimum stosuje od zawsze, smaki się trochę już przejadły. Ostatnio próbowałem sie przestawić na whey od FA (bardzo smaczne, lecz tyle cukru i ta niska zawartość białka mnie nie przekonały) Jakie białko jakościowo podobne?

A ten izolat zamierzam stosować tylko po treningu, zamiast whey. Lepsza opcja, niż whey?


I co można zakupić na szybsza regenerację? Po treningu jestem tak wykończony, że resztę dnia nie mam na nic siły. Piję vitargo ale to wciąż za mało.

Zmieniony przez - masarnie w dniu 2013-08-04 08:50:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
na regeneracje bcaa/eaa/zma/kreatyna/beta-alanina/
na sen jak najbardziej melatonina + zma np z sciteca i bd git!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Jak masz nadmiar siana możesz kupować izolat, ja bym jednak nie przeceniał zbytnio jego roli. Możesz wziąć spokojnie wpc albo jakiegoś mixa np. Peaka.

Na regenerację to bcaa przedtreningowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Akurat w tym sklepie co kupuje to za 2 kg 170 zł to wychodzi taniej, niż wpc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
ja za 170zł wolałbym zakupić 3,6 kg wpc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
wpc? Za ta kwotę? To chyba jakaś ostrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
no np ostrowia, łowickie, sfd
a co gorsze są ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Nie wiem. Nie neguje ich, bo żadnego z nich nie miałem. Z opinii wiem, że na pewno pod względem smaku mogą być gorsze oraz nie rozpuszczają się tak idealnie. Wiem tylko jedno, te białka raczej nie dla mnie. Znajomy kupił i nie mógł brać, bo nie trawi laktozy, czyli tak jak ja. Za cukier mleczny, którego nie toleruję dziękuje, nawet za darmo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Na regeneracje duzo snu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Z tym snem to u mnie różnie, zazwyczaj 6-7 godzin. Często się budzę w środku nocy i mam problemy z zaśnięciem. Budzę się o 7 i czuje sie wyspany a koło 10 znowu senny ale już nie mam możliwości pójścia spać. Może melatonina by pomogła? Czy lepiej zma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jeśli problemy z samym uśnięciem to celuj w melatonine
ja stosuje tylko z te gorsze dni kiedy musze usnąć wczesniej i działa do tej pory - 20-30min i spie jak zabity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer

Następny temat

kreatynka

WHEY premium