Szacuny
0
Napisanych postów
10
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
10
Witam,
taką "mieszankę" zakupiłem i doczytałem teraz, że mam problem. Ponoć gainer źle rozpuszcza się we wodzie więc trzeba w mleku. Natomiast kreatyny nie można mieszać z mlekiem. Co mam teraz zrobić? Odstęp czasowy wystarczy?
Szacuny
23
Napisanych postów
7281
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
79786
wszystko mozesz mieszac z soba i obojetnie czy z woda czy mlekiem
po treningu tylko nie mieszaj z mlekiem
a wszystkie suplementy sie lepiej mieszaja z woda niz z mlekiem bo ma mniejsze stezenie czasteczek