SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Massa XXL + CM3 + glutamina.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10
Witam,
taką "mieszankę" zakupiłem i doczytałem teraz, że mam problem. Ponoć gainer źle rozpuszcza się we wodzie więc trzeba w mleku. Natomiast kreatyny nie można mieszać z mlekiem. Co mam teraz zrobić? Odstęp czasowy wystarczy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41521
MASS XXL MOZNA BEZ PROBLEMU ROZPUSCIC W WODZIE, A KREATYNE MOZNA PIC Z MLEKIEM

Zmieniony przez - SirLolek w dniu 2008-11-30 15:51:49

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
gajnera wez w szejker nalej wody i bez problemu go wymieszaz,bierz kreatyne i popij gainerem i też bendzi ok

Zmieniony przez - Danieloo w dniu 2008-11-30 15:54:24
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10
Masse bierze się 1,5 godziny przed treningiem tak? A kreatynkę jak? Pół godziny przed? To może ten odstęp wystarczy jak coś.

Zmieniony przez - Swkstyle w dniu 2008-11-30 16:12:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41521
GAINERA WEZ GODZINE PRZED TRENINGIEM A KREATYNE 30 MINUT POZNIEJ

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10
A glutaminę wraz z CM3? :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41521
GLUTAMINE BIERZ RANO, PO TRENINGU I PRZED SNEM.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10
Dzięki wielkie, przyznałbym Ci punkt ale nie mam możliwości. :/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7399
a nie lepiej kreatyne po treningu ? :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10
To wszystko bierze się ileś razy dziennie. Spokojnie. :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79786
wszystko mozesz mieszac z soba i obojetnie czy z woda czy mlekiem
po treningu tylko nie mieszaj z mlekiem
a wszystkie suplementy sie lepiej mieszaja z woda niz z mlekiem bo ma mniejsze stezenie czasteczek
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakup dobrej kreatyny

Następny temat

Pomoc w rozpisaniu cyklu

Shoty
Polecane artykuły