Szacuny
10
Napisanych postów
975
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
26177
Pytanie takie bardziej poboczne Miałem mutanta truskawkowo-bananowego, teraz mam tego vaniliowego i zauwarzyłem że dużo lepeij się rozpuszcza i wogóle sam proszek widać że jest "inaczej sypki" Czy zauważyliście coś takiego??
<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->
Szacuny
10
Napisanych postów
975
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
26177
O widzę że znalazł się praktyk jak ja a nie sami teoretycy bo skład taki sam to tak smao się rozpuszcza a w praktyce g**** prawda. truskawkowo bananowy się wyraźnie gorzej rozpuszcza i są grudki a dlaczego hmm może ten doddatek samokowy tak wpływa...
<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->