Witam
Zacząłem Trenować We Wrześniu
Wcześniej ćwiczyłem Sztuki walki kilka ładnycha lat
Ale teraz nie mam czasu na regularne treningi i postanowiłem Dowalić sobie troche mieśni
Dane:
Wzrost: 180cm
Waga: 76Kg
Wiek 18lat
Dieta: Nie wcinać słodyczy nie przeżerać się
po przebudzeniu i przed snem WPC 80
Suple: Mam Keatyne Olimpu emga caps oraz HMB treca, pytanie - już to brać?
Myślałem o gainerze ale WPC wygralo gdyż:
1) nie hcce fatu anwet muśle o redukcji
2) jest tańsze
Krzysztof Piekarz

bez kitu ja mam chyba kosci puste w srodku, albo plastikowe
Niestety jesli chcesz wygladac dorbze to bedzie wymagalo troche poswiecen, jedzenie do szkoly bedzie niezbedne, i to conajmniej 2 posilkow skoro jestes od 8 do 14, musisz jesc min. 5 razy dziennie, a silownia ma byc tylko w pon i pt? dobrze zrozumialem? na tym tez sylwetki nie zbudujesz, niezbedne minimum to 3, pon sr, pt. jak masz problemy z noszeniem zarcia do skzoly to daleko nie zajdziesz... na mnie na poczatku patrzyli jak na d****a, natomiast pozniej dogadalemm sie z laska z uczelnianego bufetu i mi zarcie w mikrofali podgrzewala