SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pomoc w wyborze suplementow

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69
Witam. Od ok roku cwicze na silowni, od jakiegos czasu zauwazylem u siebie zastoj, posiadam dosyc dobrze zbilansowana diete (mam kolege dietetyka, wiec nie mam z tym problemu ;)), moze nie trzymam jej tak restrykcyjnie jak bym chcial, ale zawsze jest ;) zmiana treningu oraz diety niestety juz nic nie pomaga :/ dlatego prosze o pomoc w wyborze suplementow do mojego pierwszego cyklu kreatynowego ;) budzet posiadam na chwile obecna niezbyt wielki bo ok 150 zl, ale muslalem, zeby narazie kupic cala kreatyne i reszte suplementow w mniejszych ilosciach do dokupienia pozniej ;) myslalem o kreatynie Olimpu megacaps 1250 g, bo slyszalem dobre opinie o niej i do tego przemawia za nia cena ;) (kupilbym 300 kapsulek, wystarczyloby mi to na cykl 6 tygodniowy :) ) tylko nie mam pojecia co do tego jeszcze dokupic. Bardzo prosze o pomoc ;) moim celem jest przedewszystkim masa ;)

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz (jutro chcialem wszystko zakupic, zeby od poniedzialku rano zaczac ;))

Zmieniony przez - michael80 w dniu 2008-10-24 22:52:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5938
nic nie zaszkodzi jak będziesz dawkował rano i po treningu.
a jeśli chodzi o białko i gainer, to stosuje się go, według braków w diecie między posiłkami. Najważniejsza porcja jest po treningowa.
pozdr
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709964
jeżeli to ma być pierwszy cykl
to sam monohydrat będzie wystarczający
piszesz że dietę masz dopracowaną więc to wystarczy na cykl

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69
diete mam, ale nie zawsze udaje mi sie ja stosowac tak jakbym chcial (szkola, praca itp :/), wiec wydaje mi sie, ze dobrym rozwiazaniem byloby dokupienie jakiegos suplementu ktory poprawilby dzialanie kreatyny ;)

no i jeszcze pytanie odnosnie kreatyny, czy ta Olimpu bedzie dobrym rozwiazaniem? czy moze jakas inna? ;)
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709964
może być z olimpu
mono to mono bez różnicy
jeżeli masz małe nie dociągnięcia w diecie to dokup jakieś białeczko /gainera w zależności od zapotrzebowania.

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69
wydaje mi sie, ze dieta nigdy nie jest idealna ;) tym bardziej, ze nie zawsze udaje mi sie jesc to co chce, o tych samych porach itp :/

slyszalem, ze do kreatyny warto kupic dextroze... a co do bialka to jakie najlepiej kupic? ;) no i BCAA czy cos jeszcze? :D szczerze mowiac za wiele suplementow wczesniej nie kupowalem wiec moje pojecie o nich jest conajmniej znikome dlatego prosze na forum o jak najlepsze wytlumaczenie ;) wybor w sklepach jest tak duzy, ze sam nie wiem co wziac :D a o kazdym produkcie na forum wypowiadaja sie dosyc pochlebnie ;)
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709964
użyj wyszukiwarki poczytaj o białkach itp
dextroze sobie daruj

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8995
Jak powiedział Flex dextroze sobie odpuść bo to mit że pomoga w transporcie kreatyny, no chyba że dostałeś za darmo to możesz sobie ją pić w czasie treningu ale to takie zbędne lepiej ją sprzedaj jak możesz :D, i tak j/w do tego dokup białko/gainer i jakieś witaminki, o3 itp - prozdrowotne.
Hmm... Białko Ostrowi jest tanie i dobre xP
MegaCapsy olimpa też dobrze, sam na nich jechałem i moge powiedzieć że w 100% spełniły swoje zadanie. BCAA też możesz pominąć, chyba bardziej - jak już - to przy redukcji się przyda...


Zmieniony przez - rozenito w dniu 2008-10-24 23:50:52
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69
ok, czyli jutro jade i kupuje kreatyne Olimpu i bialko Ostrowii ;) o3 oraz jakies inne witaminki kupie juz w przyszlym tygodniu ;) dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69
tak sie jeszcze zastanawiam nad jakims gainerem, czy mieszanie bialka ostrowii i gainera Gain Bolic 6000 Olimpu bedzie dobrym rozwiazaniem? ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5938
spokojnie możesz jeszcze dokupić sobie gain bolica, możesz mieszać ale lepiej stosuj osobno aby wiedzieć ile dokładnie gram białka i węgli masz w porcji.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69
ok, zakupilem juz wspomniane wczesniej suplementy tylko bardzo bym prosil o pomoc w dawkowaniu ;) ile bialka, gainera itp

co do kreatyny to wiem, ze musze brac 4 kapsulki po przebudzeniu i 4 po treningu, z tym, ze ja czesto cwicze rano, np. wstaje o 9-9:30 i ok 10-10:30 ide na silownie. Dlatego zastanawiam sie czy w tym przypadku tez tak brac, bo odstep czasu miedzy wstaniem a koncem treningu to ok 3-4 godziny...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki monowodzian polecacie?

Następny temat

Nitrobolon 2.

electro
Polecane artykuły