Witam. Od ok roku cwicze na silowni, od jakiegos czasu zauwazylem u siebie zastoj, posiadam dosyc dobrze zbilansowana diete (mam kolege dietetyka, wiec nie mam z tym problemu ;)), moze nie trzymam jej tak restrykcyjnie jak bym chcial, ale zawsze jest ;) zmiana treningu oraz diety niestety juz nic nie pomaga :/ dlatego prosze o pomoc w wyborze suplementow do mojego pierwszego cyklu kreatynowego ;) budzet posiadam na chwile obecna niezbyt wielki bo ok 150 zl, ale muslalem, zeby narazie kupic cala kreatyne i reszte suplementow w mniejszych ilosciach do dokupienia pozniej ;) myslalem o kreatynie Olimpu megacaps 1250 g, bo slyszalem dobre opinie o niej i do tego przemawia za nia cena ;) (kupilbym 300 kapsulek, wystarczyloby mi to na cykl 6 tygodniowy :) ) tylko nie mam pojecia co do tego jeszcze dokupic. Bardzo prosze o pomoc ;) moim celem jest przedewszystkim masa ;)
Pozdrawiam i prosze o odpowiedz (jutro chcialem wszystko zakupic, zeby od poniedzialku rano zaczac ;))
Zmieniony przez - michael80 w dniu 2008-10-24 22:52:02
Pozdrawiam i prosze o odpowiedz (jutro chcialem wszystko zakupic, zeby od poniedzialku rano zaczac ;))
Zmieniony przez - michael80 w dniu 2008-10-24 22:52:02
Krzysztof Piekarz