SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan od nowa.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40837
Witam. prosiłbym jakiegos bardziej zaawansowanego uzytkownika o napisanie mi planu. Ostatnio miałem dość sporą, bo 6 miesięczną przerwę. Mój staż to ok 15 miesięcy. Narazie, od kilku dni ciągnę ogólnorozwojówke, ale od następnego tygodnia chcialbym zacząc już normalnie ćwiczyć. Planowanych wyjsc na siłownie : 4 ( pon, wto, sro,piatek).

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4627
Chcesz ćwiczyć na mase czy na coś innego.Jak na mase to mam dobry plan
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40837
tak, masa, zapomnialem dodac :P

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4627
1 dzień:
KLATA
-sztanga płaska ławka 3x6-8
-sztangielki skos 3x8-10
-rozpiętki płaska 3x10-12
-hammer 3x8-10
-linki 3x10-12
BICEPS
-uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 4x8-10
-modlitewnik 4x10-12
-młotkowy sztangielki 4x8-10
2dzień:
ŁYDKI
-suwnica( WSPIECIA NA PALCE W STANIU) 4x15-20
-maszyna(WSPIĘCIA NA PALCE W SIADZIE) 4x20-30
CZWOROGŁOWE UD
-przysiady ze sztangą na barach 4x8-10
-suwnica/hak przysiady 3x10-12
-wyprosty nóg siedząc 3x10-12
-wykroki 3x10-12
DWUGŁOWE UD
-martwy ciąg na prostych nogach 3x8-10
-uginanie nóg leżąc 3x8-10
3dzień:
BARY
-wyciskanie sztangielek siędząc 3x6-8
-wyciskanie sztangi zza karku 3x8-10
-unoszenie sztangielek bokiem 3x10-12
-unoszenie sztangielek bokie w opadzie tułowia(tylnie aktony) 3x10-12
-podciąganie sztangi do brody 3x10-12
KAPTURY
-sztanga 6x10-12
TRICEPS
-wyciskanie w wąski uchwycie 3x8-10
-francuz jednorącz siedząc 3x8-10
-wyciąg linki(prostowanie ramion) 3x10-12
-pompki na poręczach 3xMAX
4dzień:
PLECY
-podciąganie na drążku 3xMAX
-wyciąg do klatki podchwyt 3x8-10
-podciąganie sztangielki w opadzie 3x8-10
-drążek do brzucha podchwyt 3x10-12
-martwy ciąg 3x6-8

SOGI MILE WIDZIANE
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
Bilon94
wiesz gdzie sie nadaje twoj plan? do smietnika, jesli chodzi o sprawe autora, po za tym kolejnosc bez najmniejszego sensu.

Do autora, po takiej przerwie dla ciebie plan ACT.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4627
Trzym puche.Twoja morda się nadaje do śmietnika.Nie odpowiadam na więcej twoich postów, od qurestwa dystans!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11502
Trzym puche.Twoja morda się nadaje do śmietnika.Nie odpowiadam na więcej twoich postów, od qurestwa dystans!!
Bilon troche kultury ... tym bardziej, że Bery ma racje, Twój plan jest za ostry dla chłopaka po przerwie.

XbusekX ACT lub FBW

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4627
OK Ghost. ale spruł się troche
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
Trzym puche.Twoja morda się nadaje do śmietnika.Nie odpowiadam na więcej twoich postów, od qurestwa dystans!!
takie teksty to mozesz mowic/pisac do swoich kolegow nie do mnie gnoju.

Twoj plan nadaje sie do smietnika co najwyzej.Nie potrafisz rozwinac swojej mysli odpowiedziec na poziomie to nie miejsce dla ciebie, dzial piaskownica bylby bardziej odpowiedni.

14lat masz?

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19714
Berylusiu


Proszę nie drwij, że chłop ma 14 lat...



... bo sam mam tyle


A co do tego kolesia z "94" w roczniku... U mnie na osiedlu za taki tekst, Ty miałbyś mordę w śmietniku, lub toalecie z pełną zawartością. Troche szacunku do starszych...



pozdro

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2008-10-22 18:39:29
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie mile widziane!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

nogi + plecy ?

Shoty
Polecane artykuły