Szacuny
2
Napisanych postów
273
Wiek
33 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
5588
nie wiem czy chodzi o żołądek ale mam problem zrobiłem dzisja mocny trening brzucha na wszystkie możliwe jego mięsnie i zrobiło mi sie nie dobrze...co jest tego przyczyna?
!!!CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!
!!MASZERUJ ALBO GIŃ!!
Szacuny
2
Napisanych postów
6019
Wiek
20 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
35589
Może masz aliena w brzuchu? Pewnie niedługo wyjdzie i Cię zje
Może za mała przerwa od ostatniego posiłku? Miałeś zawroty głowy? Było Ci słabo? Może to było przemęczenie, brzuch potrafi zmęczyć, szczególnie w po nogach
Szacuny
1
Napisanych postów
177
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
2729
Tak jak kolega wyżej,sądze że pewnie za mała przerwa od ostatniego posiłku.I nie musisz katować brzucha żeby spalić tłuszczyk jeżeli go masz XD bo możesz przetrenować mieśnie..
Szacuny
2
Napisanych postów
273
Wiek
33 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
5588
zjadłempłątki i po 10 minutach zaczełem robic:) tłuszczyku nie mam za duzo ale chce miec kaloryfer a mam dopiero zaczatki brzcuh robie 3 x w tygoniu dzieki panowie leca sogi
!!!CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!
!!MASZERUJ ALBO GIŃ!!
Szacuny
0
Napisanych postów
57
Wiek
23 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1454
zawsze rób około 1,5 h przerwy między jedzeniem a treningiem. Pokarm sie musi przetrawić zanim zaczniesz ćwiczyc, bo tak to czesto bedzie Cie bolal brzuch podczas treningu:)
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Dokładnie, minimum jedna godzina od ostatniego posiłku. Jak wiemy mięśnie brzucha regenerują się najszybciej lecz jednak je również można przetrenować, więc nie przesadzaj jak coś