SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co jest gdy trenuje rano?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1376
W planie na rano mam 2 jaja i 100 g owsianki. Chodze na silownie w soboty z rana i nie wiem czy po takim sniadaniu moge isc cwiczyc? Czy mam z rana zjesc kurczaka z ryzem (troche zamula jak z rana:P?). Po 2 od 4 miesiecy jem codziennie rano owsianke da sie to czyms zastąpic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24523
2 jajka i owsianka to za mało jako posiłek przed treningowy.Gdzie są węglowodany?(jakieś warzywka,owoc).Dodałbym jeszcze jakieś orzechy.Tak pasowałoby zjeść jakieś mięsko z ryżem brown to było by nieżle+ warzywka oczywiście

NO STRESS

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Owsiane z jakimś owocem, do tego jajka i spokojnie możesz trenować, sam tak często robię.

A do odpowiedzi powyżej "gdzie są węglowodany" to ->
Płatki owsiane to co, nie mają węgli ?

pzdr/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24523
hehe no mająale w moim osobistym odczuciu nic by się nie stało jakby było jakieś warzywko + jakiś owoc tak jak piszesz.

NO STRESS

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1376
No jem do teog zawsze banana, ale na owoce juz nie mam sily i smaku :PP
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1376
pomylka warzywea :PP
...
Napisał(a)
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 49217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 524717
mogłeś edytować post i nikt, by sie nie dowiedział joke
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jem owsiankę orzechy oliwę jak wstaje za godzinkę idę na trening i w drodze wale białko i banana.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwsza dieta ;)

Następny temat

dieta???

electro
Polecane artykuły