j/w
jak sobie z nimi radzic? smarowac czyms? na drugi dzien cwiczyc zeby rozruszac czy nie cwiczyc zeby miesnie odpoczely? co znimi robic?
jak sobie z nimi radzic? smarowac czyms? na drugi dzien cwiczyc zeby rozruszac czy nie cwiczyc zeby miesnie odpoczely? co znimi robic?

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--
Krzysztof Piekarz

jw szukajka, bo bylo milion razy
