W diecie brakuje mi węgli nawet dzięki zastosowaniu 100 g carbo każdego dnia!! W mojej diecie produktem,które ma najwięcej węgli jest makaron dwujajeczny, ryż biały oraz banan jednak ciągle brakuje;/ Jakie inne produkty mogą mi się przydać??
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
słabe masz te produkty.
najlepszymi źródłami węgli są:
ryz brązowy,paraboliczny,biały/makaron razowy,durum/ziemniaki/kasza/płatki owsiane/chleb razowy,pełnoziarnisty
oczywiście wszystkie te produkty stosuje się odpowiednio do pory dnia i treningu.
najlepszymi źródłami węgli są:
ryz brązowy,paraboliczny,biały/makaron razowy,durum/ziemniaki/kasza/płatki owsiane/chleb razowy,pełnoziarnisty
oczywiście wszystkie te produkty stosuje się odpowiednio do pory dnia i treningu.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz