Oki zastosowałem się do zaleceń, poczytałem i liczę ,że teraz będzie w miarę ok.
1. Poniedziałek - Śniadanie 7.20
0.5l Mleka + 65g płatków owsianych
50g orzechów Włoskich
32B/45T/67W/ 800kcal
2. Posiłek w szkole ~11 Jednocześnie przed Aerobami
- Chleb żytni pełnoziarnisty 80g(bez masła)
- Jajka 170g
- Pestki dyni 50g
- Sałata
34B/33T/46W 616kcal
3. Obiad 15.00 - przed treningowy
Mięso z Indyka 120g
Kasza Jęczmienna 100g
Pomidorek
32B/3T/72W
4. Po treningu
Banan + porcja
odżywki białkowej
25B/3T/24W 220kcal
5. Przed snem
- Jogurt naturalny 250ml(im mniej % tłuszczu tym lepiej, ale w dzienniku był tylko 2%)
- Ser twarogowy chudy 100g
31B/6T/19W
Podsumowanie:
Mam nadzieję ,że wszystko już jest dobrze. Zastosowałem się do waszych rad, czekam na krytykę. Przypomnę tylko ,że bilans kaloryczny to 1714 i odejmuję 300+. Węgli czasem nei za dużo(200g?).