SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening na sylwetkę 14 latka

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
ok dzięki za odpowiedzi, a czy mógłbym zacząć od Treningu dla Średnio zaawansowanych, tylko bez tych ćwiczeń z liną, w jakiś sposób bym je zastąpił?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Ćwiczeniami z ciężarami. Inaczej nie bardzo da się zastąpić, bo widzisz ... ta lina zastępuje sztangę, hantle i wyciągi.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
Mawashi może zaproponujesz mi coś na równomierny rozwój klatki piersiowej, bo na zewnętrznych częściach jest całkiem nieźle, tylko środkowa i górna cześć jest mocno zaniedbana. Wszystko w domowym warunkach, myślałem o treningu na klatkę dla średnio zaawansowanych, tylko bez rozpiętek, bo niestety mam tylko jeden ciężarek 5 kg.
Tu masz fotkę aby było łatwiej http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2735a614a67b3f6d.html

Zmieniony przez - gorczyca.m w dniu 2008-09-22 16:56:44

Zmieniony przez - gorczyca.m w dniu 2008-09-22 16:57:37

Zmieniony przez - gorczyca.m w dniu 2008-09-23 14:36:25
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie trzeba Ci nic specjalistycznego. Jesteś bardzo dobrze zbudowany jak na swój wiek i nawet kręgosłup wydaje się być prosty.

Możesz robić pompki zwykłe, zamienne z pompkami w nieco węższym rozstawie dłoni - nogi na podwyższeniu. Zamieniaj te ćwiczenia co drugi trening.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla początkującego bez ławeczki

Następny temat

treningi jaki robic

electro
Polecane artykuły