SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

BIAŁKO

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16420
matrix u mnie pisze 2,45
roślinne ---- nie polecam
jest słabo przyswajalne, efektem będą wzdęcia

Pozdrawiam ;)

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41087
waga matrixa zalezy od smaku, np. czekolada 2.42kg :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 508 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20641
A co myślicie o Olimp Provit ? Warte to zachodu ?

CO CIĘ NIE ZABIJE TO CIĘ WZMOCNI

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie warte
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15469
jak tak mowisz to bierz x5 protein olimpa tam masz izolat sojowego wpc wpi kazeine ,ogolnie mix jak na ta cene to ok
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
X5 dobre

nie wiem o co ci chodzi z tym roślinnym białkiem

ja bym ci jeszcze polecił nitroprogrn trec'a
(bez tej głupiej soi i innych pierdół)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 508 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20641
a więc mówicie, że X5 Protein ? A w smaku znośne ?

CO CIĘ NIE ZABIJE TO CIĘ WZMOCNI

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42384
tak , u mniena blogu testowalem go

zreszta mam go na sprzedaz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4156
ostrovia ekonomiczna ale chyba Matrix lepszy bo ostatnio kazdy go poleca ;)

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42384
ty bys sam zjadl cos a nie polecał "bo duzo ludzi poleca"

a przyszlo wam do glowy ze wiekszosc z tych ludzi poleca wlasnie bo na esefde przeczytala ze 'wiekszosc poleca'

i tak sie rodzi gluchy telefon
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko ale tylko do spec.

Następny temat

jaka kreatynka

electro
Polecane artykuły