Witam! Ćwicze juz od dłuższego czasu w sumie ok 4 lat z przerwami,
maiłem 1 cykl na mono, diety raczej się trzymam, czasem szamalem jakies białeczko na uzupelnienie dietki, chciałbym zacząć cykl na kreatynie, szukalem odpowiedzi na forum ale jej nie znalazlem dlatego pytam: który rodzaj kreatyny jest najlepszy na zwiekszenie obwodów mięśni? cena nie gra roli, z tego co czytałem to jabłczan jest głównie na siłe, mono tylko wode pompuje i sa spadki, moze Kre-Alkalyn? Jak pisałem chodzi mi o stałe przyrosty obwodów a nie o siłe, pozdro dla wszyskich!
maiłem 1 cykl na mono, diety raczej się trzymam, czasem szamalem jakies białeczko na uzupelnienie dietki, chciałbym zacząć cykl na kreatynie, szukalem odpowiedzi na forum ale jej nie znalazlem dlatego pytam: który rodzaj kreatyny jest najlepszy na zwiekszenie obwodów mięśni? cena nie gra roli, z tego co czytałem to jabłczan jest głównie na siłe, mono tylko wode pompuje i sa spadki, moze Kre-Alkalyn? Jak pisałem chodzi mi o stałe przyrosty obwodów a nie o siłe, pozdro dla wszyskich!
Krzysztof Piekarz
Ćwicze 4 lata tylko żę na sucho więc nie interesowałem sę za bardzo 

Ja bym proponował cykl na mono, ale z zapewnieniem wszystkiego co potrzebne, czyli dobrego treningu, diety, regeneracji, uzupełniania minerałów(
zastanawiałem się np nad reactor 3 pro niby
pozdro all