SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

która kreatyna?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 521
Witam! Ćwicze juz od dłuższego czasu w sumie ok 4 lat z przerwami,
maiłem 1 cykl na mono, diety raczej się trzymam, czasem szamalem jakies białeczko na uzupelnienie dietki, chciałbym zacząć cykl na kreatynie, szukalem odpowiedzi na forum ale jej nie znalazlem dlatego pytam: który rodzaj kreatyny jest najlepszy na zwiekszenie obwodów mięśni? cena nie gra roli, z tego co czytałem to jabłczan jest głównie na siłe, mono tylko wode pompuje i sa spadki, moze Kre-Alkalyn? Jak pisałem chodzi mi o stałe przyrosty obwodów a nie o siłe, pozdro dla wszyskich!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 83
Zakupiłem teraz krete magna power olimpu. niech ktoś kto robił cyklon na tej krecie mi napisze ile przytył i jak działa ona na obwody?

Liczy sie tylko masa i dominacja!!!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zacznij od diety kolego
nawet najlepsze kreatyna na ujemnym bilansie nic nie pomoże
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16420
kre-alkalyn raczej nie!

polecam orotine
jak będzie kasa to pomyśl nad połączeniem orotine z jabłczaner argininy

Pozdrawiam ;)

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 521
diete mam jak napisałem! Ćwicze 4 lata tylko żę na sucho więc nie interesowałem sę za bardzo odżywkami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 521
orotine? co to takiego? sorki że glupio pytam ale kiedy zaczynałem ćwiczyć istniało tylko mono
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 521
wypowie się jeszcze ktoś?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17031
Mono tylko wode ciągnie ?? Ja bym proponował cykl na mono, ale z zapewnieniem wszystkiego co potrzebne, czyli dobrego treningu, diety, regeneracji, uzupełniania minerałów(ZMA).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 521
więc stare dobre mono najlepsze? zastanawiałem się np nad reactor 3 pro niby jablczan ale ciekawe czy na obwody tez by zadziałał?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 521
a i jeszcze jednoczy do tej kreatyny(jeszcze i tak nie wiem której warto zakupic BCAA albo glutamine czy to coś daje bo na forum są sprzeczne info}
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 521
dora lece spać jak ktoś coś wykombinuje to niech da znać pozdro all
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
kolo sloneczka gadu-gadu masz ikonke kartki z ołówkiem - jest to opcja edycji postów. prosze jej uzywac i nie wpisywac sie po kilka razy pod rząd.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym brać hp

Następny temat

Suplement - pomoc w wyborze

Shoty
Polecane artykuły