SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Która kreatyna lepsza??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 289
Witam!!!

Mam pytanko:

Która kreatyna jest lepsza:
TCM MEGA CAPS 300 KAPS czy OLIMP CREATINE MEGA CAPS 300 kap
Zastanawiam się którą kupić. Myśle do jednej z nich dołożyć TAURYNĘ OLIMP MEGA CAPS 150 kaps no i tu się moje pomysły skończyły.Zależy mi bardziej na masie. Powiem jeszcze że waże 70 kg i mam 20 lat. Co byście mi doradzili. Aha no i z kwitem ciężko więc na jakieś super wydatki mnie nie stać.

Z góry dzięki. Pozdrawiam!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Jak masz kase na tcm to kup sobie kre-alkalyn i bedzie dobrze. To moim zdaniem to jest najlepszy wybor dla Ciebie teraz !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
OLIMP CREATINE MEGA CAPS 300 kap
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
daro mnie ubiegl ;x ale daro to murzyn

na twoim miejscu brałbym tcm :D ale pierwszy cykl wiadome , ze na mono tez dobrze wyjdzie pzdr

Zmieniony przez - ziompel w dniu 2006-02-21 01:38:58

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
To są 2 rózne kretyny nie zbyt można je porownywac. Ale jak zalezy ci na masie to wejs mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Jeżeli to twój pierwszy cykl, to walnij mono taniej wyjdzie, a efekty powinne być dobre, do tego dodaj megacapsy Tauryny Olimpa ewentualnie jakieś dextro. Równie dobrze możesz dokupić DextroJuice Olimpa (dextroza + tauryna).

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Ja polece TCM - nie ważne IMHO czy pierwszy czy drugi cykl - skoro jest coś nowszego i lepszego to brałbym to. Tauryna do tego to bardzo dobry pomysł. Carbo lub glukoza również.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
TCM + tauryna + carbo
pozdrawiam

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
najlepsza na jaka cie stac

stawiam na stacki

jesli stac !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90
czy "OLIMP KREATYNA MEGA CAPS 1250 - 300 KAPS"- wystarczy na 2 (60 dni) cykle czy tylko na 1 (30 dni)
Sam nie wiem bo stosując sie do wiadomosci z forum powinno jesc sie okolo 10 g kreatyny dziennie, a na aukcji tej kretki napisano ze dziennie nalezy spozywac 4 kapsolki co daje 5 g ? czy ona jest lepsza i dlatego wystarczy tylko 5g? (a do tego oczywiscie tauryne, tylko tez nie wiem w jakiej ilosci)
Ja jeszcze nigdy kreatyny nie brałem wiec doradzcie mi co lepiej zrobic
link do tej aukcji- http://www.allegro.pl/item85805667_olimp_kreatyna_mega_caps_1250_300_kaps_.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Sam nie wiem bo stosując sie do wiadomosci z forum powinno jesc sie okolo 10 g kreatyny dziennie, a na aukcji tej kretki napisano ze dziennie nalezy spozywac 4 kapsolki co daje 5 g ?

1. nie wiem skad takie informacje
2. 10 g to dla mnie dluzsza faza wysycenia po ktorej nastepuje faza podtrzymania wlasnie owe + /- 5 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90
Biniu- info z tąd
https://www.sfd.pl/temat181016/
"DAWKOWANIE(dla mono):
dwa najczesciej polecane sposoby:
1..5g na czczo(po 30min posilek) i 5g od razu po treningu.w dni bez treningu tylko 5g na czczo
2..5g 30min przed treningiem i 5g od razu po treningu.w dni bez treningu tylko 5g na czczo
nieopłacalne jest stosowanie tzn.fazy nasycenia,tzn przez pierwsze 5 dni dawki po 20-25g.organizm nie jest w stanie przyswoic takiej ilosci kreatyny,wiec wiekszosc sie zmarnuje"

Wiec w koncu ile mam tego brac?- i ile do tego TAURYNY
Kto odpowie temu SOG :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać ?

Następny temat

natural v + zma

WHEY premium