SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

zestawienie na mase??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 137
Siemanko w niedługim planie mam zamiar zarzucić takie coś jak-->top mass+xpand+mono czy lepiej bedzie jeśli zamiast xpanda wezne celltech hardcore??bo mam okazje kupić w tej samej cenie co xpand jak myslicie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6160
wez xpanda ale tego w starej puszce jak cos. Na temat drugiego produktu sie nie wypowiem bo nie znam...

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 137
czemu w starej własnie chciałem teraz zarzucić w tabsach nie chce mi sie pół godz przed treningiem siedzieć z miarkami??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
lepiej xpand
nie mam przekonania do celltech, moze dla sucharów chudych...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 137
Suchary powiadasz a ciągle myślałem że sie do nich zaliczam no bo te 67kg to do wagi ciężkiej nie nalezy ale jak tak mówisz widzę że wszyscy co do xpand to full respect więc już chyba wszystko jasne THX
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 137
albo jeszcze inaczej może zamiast tego storma ??
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
storm pewny produkt, xpand sie popsuł, nie wiem jak ostatnia wersja, sprawdź..

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6160
w sklepie SFD xpand w starej puszce to gorszowe sprawy prawie a mozesz byc pewny dzialania

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 137
tylko jest jeden problem brak diety tzn wystarczająca ilość kcal jest tylko słabej jakości ewentualnie co by można było zarzucić jeszcze żeby ulepszyć efekt?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie ?

Następny temat

HGH night(problemy)

electro
Polecane artykuły