SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Coś dla Panów : Jaki typ kobiet ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2521
ludzie ja to dodalam tak jako ciekawostke nie bierzcie tego tak na serio
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1998
Szklanka to z nosem to akurat jest sciema
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 666
A co? Masz duży nos? :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15780
Szklanka86, no to mnie rozbawiłaś (sog)

mimi-mimi, co do tych ciekawostek to nie wiem czy jakoś bardziej precyzyjnie podejmować temat. Bo parę rzeczy można byłoby tam zakwestionować.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2521
postaram sie nastepnym razem tomasz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8051
z tymi ciekawostakami podanymi przez mimi-mimi sie w większości zgodze.
Ja zwracam uwage głównie na proporcje u dziewczyn i na buzie, wzrost i wymiary jakoś mi są obojętne byle by nie były przesadzone ani w jedną ani w druga strone chociaż wydaje mi sie że szczuplejsza partnerka dłużej by zachowała atrakcyjny wygląd niż pulchna(tendencje do tycia po ślubie u kobiet). Nie zgodze sie że za wiele dziewczyn sie odchudza-odchudza sie za dużo dziewczyn, które nie muszą ale ogromna część dziewczyn, którym by sie to przydało nie zwracają na to uwagi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2521
no benny tak to zazwyczaj jest, ze jak masz np. ładne mięsnie albo plaski brzuch to dbasz az zanadto, choć nie musisz, a jak ktos ma wyglad misiaka to zazwyczaj stwierdza, ze dobrze mu z tym, ale to nie prawda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 666
Ja powiem tak: z autopsji:
jak miałam owe kobiece kształy (dodam, że nie byłam gruba- bo ważyłam średnio 52-54 kg- brzuch miałam paskudny, ale to do dzisiaj mi zostało)- duzy biust, tyłek itd, itd, nie miałam jednak cellulitu, rozstępów i poodbnych dziwactw- jakoś nie musiałam się odpędzac od mężczyzn.
Schudlam, straciłam rozmiar biustu, straciłam tyłek: czytaj: nie mam kobiecych kształtów- a teraz jakoś na brak zainteresowania ze strany płci przeciwnej nie narzekam.
Wniosek: gadanie o kobiecyh kształatach można sobie włożyć między bajki, facetom podobają się chude kobiety.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2521
no i widzisz szklanka jak fajnie masz teraz jestes i chuda i sie podobasz oby tak dalej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 666
Nie mam fajnie- bo mam obrzydliwy brzuch i nie mogę jeść tego na co mam ochotę. Rok się męczyłam po to aby mieć nadal fałdy na brzuchu- z tą różnicą, że rok temu miałam fałdy i byłam szczęśliwe- bo w sumie akceptowałam się, teraz nadal mam fałdy i nie jestem szczęśliwa, bo mam problemy z akceptacją.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja Dieta

Następny temat

Jak sie odżywiać?

electro
Polecane artykuły