SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś dla Panów : Jaki typ kobiet ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
oj to wspolczuje, ja tez mam czasem z tym problem, nie mam figury modelki, ale staram cieszyc sie innymi rzeczami np. tym ze nie musze miec jakiejs tam diety i nie tyje, a prawda taka, ze kazda kobieta cos by w sobie zmienila - wzrost, nogi, brzuch..mam nadzieje, ze niedlugo ten brzuch Ci sie splaszczy...powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
mimi-miminie chude nie podobaja sie mezczycnom tylko chlopczykom SKoro teraz jestes chyda. Jakbym postawil kolo ciebie kobiete o pieknej lini tali osy i fajnym biuscie ciekawe czy mialabys branie heheh

Zmieniony przez - Maniek_M w dniu 2008-08-23 23:10:04

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15780
postaram sie nastepnym razem tomasz

Mimi-mimi, ok, czyli ja nie muszę się teraz starać i bardziej analizować informacji jakie przytoczyłaś. Fajnie bo akurat takie rozważania jakie kobiety podobają się mężczyzną i dlaczego tak jest to mnie trochę nudzą.


a jak ktos ma wyglad misiaka to zazwyczaj stwierdza, ze dobrze mu z tym, ale to nie prawda

hmmm, znaczy się dla Ciebie nie jest to prawdą.


Wniosek: gadanie o kobiecyh kształatach można sobie włożyć między bajki, facetom podobają się chude kobiety.

Szklanka86, uważasz, że taka jest prawda ??
może to być prawdą w odniesieniu do Ciebie i tych mężczyzn, którzy teraz się Tobą interesują.


Są różne gusty,
a poza tym to i tak można byłoby się spytać co to ma wspólnego z miłością.


A w kwestiach uogólnień to polecam przeanalizować jeszcze raz obrazeczek, który zamieściłem.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
maniek ale ja nie uzalezniam swojego wizerunku od tego co podoba sie facetom, naprawde. dla mnie najwazniejsze jest to bym sobie sie podobala i dobrze sie z tym czula, bym mogla ladnie sie ubrac ot co. to nie ja rozpoczelam ten temat, ja jedynie wrzucilam ciekawostki co się Wam ogolnie niespodobalo i tytle. a tomasz rozumiem ze Cie to nudzipo za tym j
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3202
No a ja sie odseparuje ;]
Nie może być wyższa niż te 170 (najlepiej 165)
Chuda to pojęcie względne
"chude" to są modelki na wybiegu.
Ale lubie dziewczyny poniżej 50 kg

I nikt sie do tego nie przyznaje :P a duzo z nas takie ma już przekonanie

A to czy dla chłopczyków są "chude" dziewczyny", no to może i jest w tym coś racji, a może poprostu po 18/20 nabieraja więcej kształtów, i trudno taka znaleźć

Zmieniony przez - Dickmaster w dniu 2008-08-24 01:19:02

Nawet 100 tabletek mety nie zastąpi dobrej diety!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
mimi-mimi, a czy wlasnie to, ze podobasz sie facetom nie powoduje tego, ze sie dobrze czujesz?

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
no po części tak, ale ważniejsze jest dla mnie to jak ja sie z tym czuje, ja np. lubie nosic bizuterie i bede ja nosic bo tak mi sie podoba, jak sie komus nie podoba trudno a jak tak to fajnie, ogolnie to jestem zadowolona z tego jak wygladam, tylko brzuch mnie denerwuje i nad nim pracuje troche, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
niestety chyba kazdy ma jakas rzecz ktora mu sie nie podoba w wygladzie i trzeba sie z tym pogodzic i zaakceptowac to, sam z tym walcze a jesli chodzi o dziewczyny to naprawde bardzo rozne mi sie podobaja, nie ma ogolnego schematu jedyne co je laczy to wzost, nie zbyt wysokie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26
Moim problemem jest brzuch , wszystko jest ok tylko to :( . Ale staram się coś z tym robić :P

Coś się kończy , coś zaczyna ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
wiec choc masz szanse cos na to poradzic wiec nie ma co sie przejmowac, ja niestety juz nie urosne ale pogodzilem sie juz z tym choc i tak ciagle nowe problemy pojawiaja sie:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja Dieta

Następny temat

Jak sie odżywiać?

forma lato