SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dieta na mase prosze o opinie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 481
a czy mogę nadrobić brakujące kalorie jakimś batonem albo innym rodzajem słodyczy?a jaka będzie najlepsza metoda przyrządzania filetu z mintaja do szkoły?wsadzić go w kanapkę czy osobne puchy na rybkę ryz i surówkę a potem to mieszać ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33482
a czy mogę nadrobić brakujące kalorie jakimś batonem albo innym rodzajem słodyczy?slodycze odpadaja, sa to puste kalorie, batony - owszem ale tylko proteinowea jaka będzie najlepsza metoda przyrządzania filetu z mintaja do szkoły?wsadzić go w kanapkę czy osobne puchy na rybkę ryz i surówkę a potem to mieszać ?
zalezy od Ciebie, to kwestia indywidualna, zalezy kto co woli, mozesz dac wszystko do jednego pojemnika, np. ryz + warzywa + ryba
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
nie staraj sei unikac słodyczy jak brakuje wegli to daj wiecej ryzu/kaszy/makaronu

rybke najlepeij na parze i możesz do chleba wsadzic

co do pojemników to zalezy od ciebie ja bym razem wszystko brał
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 481
wiec zacznę wszystko brać do jednego pojemnika, zastanawiałem sie nad jakaś popitkę ze to tak ujmę do tego lepsza będzie woda mineralna niegazowana czy jakiś sok?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33482
Woda bedzie lepsza, sok od czasu do czasu. Zdr.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-08-21 22:20:57
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
woda mineralna niegazowna 3-4litry dziennie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 481
a przy braniu kreatyny muszę zwiększyć pita ilość wody o 1 litr?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
narazie skup sie na diecie to podstawa

co do krety to przy mono radza duzo wody z tej racji że mono nawadnia
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie-dieta.

Następny temat

Makaron Pytania

electro
Polecane artykuły