SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co i jak na mase pozniej sile?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2281
kupilem sobie juz mono olimpu, massacre oraz jablczan treca.
z tego co mi doradzono na poczatek bede bral przed treniongami massacre a po mono no i oczywiscie jak tam dalej w dni nietreningowe tez mono. potem przerzuce sie na reactora i sie okaze:) a moje pytanie jest nastepujace, co oplacal by sie jeszcze dokupic?
napewno cos na regeneracje zebym mial sile, bialko od course:) i l-glutamine? bcaa? jakis gainer po treningu zamias jedzenia?nie mam pojecia, bede robil cykl na mase przechodzacy w sile. treningi bede mial intensywne 4razy w tyg.

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
mozesz kupic gainera jezeli nie diostarczasz doscyc kalorii z jedzenia, ale po treningu to i tak najlepsze jest dobre zarcie
piszac dobre mam na mysli bogate w skladniki odzywcze.

Na szybsza regeneracje mozesz kupic sobie bcaa i stosowac okolo treningowo, oraz na glebszy seb chela mzb. Mozesz tez spijac izotoniki na treningu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2281
a l-glutamina sporo moich znjaomych doradzalo mi zakup tego?
heh ze dobre jedzenie po trenign jest dobre to wiem, tylko czasami czasu na to brak :)

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
mozesz glute kupic i beac dodatkowo przed snem i rano w porcji minimum 10g.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2281
thx sog dla CIebie za pomoc:)

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po STORMie??

Następny temat

ON BCAA 1000

electro
Polecane artykuły