SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co i jak na mase pozniej sile?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2281
kupilem sobie juz mono olimpu, massacre oraz jablczan treca.
z tego co mi doradzono na poczatek bede bral przed treniongami massacre a po mono no i oczywiscie jak tam dalej w dni nietreningowe tez mono. potem przerzuce sie na reactora i sie okaze:) a moje pytanie jest nastepujace, co oplacal by sie jeszcze dokupic?
napewno cos na regeneracje zebym mial sile, bialko od course:) i l-glutamine? bcaa? jakis gainer po treningu zamias jedzenia?nie mam pojecia, bede robil cykl na mase przechodzacy w sile. treningi bede mial intensywne 4razy w tyg.

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8077 Napisanych postów 149379 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184503
mozesz kupic gainera jezeli nie diostarczasz doscyc kalorii z jedzenia, ale po treningu to i tak najlepsze jest dobre zarcie
piszac dobre mam na mysli bogate w skladniki odzywcze.

Na szybsza regeneracje mozesz kupic sobie bcaa i stosowac okolo treningowo, oraz na glebszy seb chela mzb. Mozesz tez spijac izotoniki na treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a l-glutamina sporo moich znjaomych doradzalo mi zakup tego?
heh ze dobre jedzenie po trenign jest dobre to wiem, tylko czasami czasu na to brak :)

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8077 Napisanych postów 149379 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184503
mozesz glute kupic i beac dodatkowo przed snem i rano w porcji minimum 10g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
thx sog dla CIebie za pomoc:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po STORMie??

Następny temat

ON BCAA 1000

WPC zestaw