Czy sa u ciebie jakies postepy? a kto to wie? twoi znajomi? Kogo to obchodzi, rowniez na forum nic nie ma.
Z tygodnia na tydzien u mnie sie wszystko zmienia, a nie chce mi sie ciagle aktualizowac profilu, byl wczesniej uzupelniony, teraz jakos nie odczuwam takiej potrzeby.
a skoro doradzasz innym to powinieneś być wszystkim dobrze znanym.
??? a co to ma do rzeczy? nc nikomu odowadniac nie musze.
Bo przepisywać weidera to każdy potrafi.
Twoje slowa co do tego planu mnie nie interesuja, widze szukasz dziury w calym, zeby tylko oczernic, podwazyc wiedze etc. Malo mnie to interesuje.
Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-08-10 14:42:58
Z tygodnia na tydzien u mnie sie wszystko zmienia, a nie chce mi sie ciagle aktualizowac profilu, byl wczesniej uzupelniony, teraz jakos nie odczuwam takiej potrzeby.
a skoro doradzasz innym to powinieneś być wszystkim dobrze znanym.
??? a co to ma do rzeczy? nc nikomu odowadniac nie musze.
Bo przepisywać weidera to każdy potrafi.
Twoje slowa co do tego planu mnie nie interesuja, widze szukasz dziury w calym, zeby tylko oczernic, podwazyc wiedze etc. Malo mnie to interesuje.
Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-08-10 14:42:58
PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl
to moze nawet wypelnie zebys juz o tym nie jeczal w kazdym poscie, w ktorym próbujesz oczernic.
swietne! Sogggg .