SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik małego pakera :)) FOR FUN

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9689

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Czy sa u ciebie jakies postepy? a kto to wie? twoi znajomi? Kogo to obchodzi, rowniez na forum nic nie ma.
Z tygodnia na tydzien u mnie sie wszystko zmienia, a nie chce mi sie ciagle aktualizowac profilu, byl wczesniej uzupelniony, teraz jakos nie odczuwam takiej potrzeby.

a skoro doradzasz innym to powinieneś być wszystkim dobrze znanym.
??? a co to ma do rzeczy? nc nikomu odowadniac nie musze.

Bo przepisywać weidera to każdy potrafi.
Twoje slowa co do tego planu mnie nie interesuja, widze szukasz dziury w calym, zeby tylko oczernic, podwazyc wiedze etc. Malo mnie to interesuje.

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-08-10 14:42:58

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
wychodzę wiec odpisze później

ale jedna rzecz tylko: skoro pomaga/udziela się rad innym, to powinno mieć się wypełniony profil, to podstawa. Osoba, której się doradza wie, z kim się ma do czynienia (choć i tu można skłamać).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
niezle, troche sie usmialem;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nic nikomu odowadniac nie musze pisze to po raz kolejny, Sam napisales ze mozna sklamac, owszem wiec jaki to ma sens?
Prifl jak profil to jest sredni wykladnik. Jesli az tak cie to boli ze nie mam wypelnionego profilu to moze nawet wypelnie zebys juz o tym nie jeczal w kazdym poscie, w ktorym próbujesz oczernic.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
chłopaki to nie miejsce na kłutnie ... takie sprawy to na GG albo na live

PS. Jak będę mieć pomysły to dodam więcej takich "magicznych" sztuczek Młodego Pakera :D

Zmieniony przez - Rasper w dniu 2008-08-10 14:51:20

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
heheh dobry ten ,,artykuł"


A co do waszej dyskusji to osobiscie zgadzam sie ze zbylq'iem. Dobrze mowi. Bery robisz z siebie niewiadomo kogo. W kazdym temacie piszesz to samo i uwazasz sie za wielkiego znawce. A co do profilu to racja - jak bierzesz sie za jakies doradzanie to pasowaloby wypelnic ten profil. No ale teraz to juz niema sensu bo jak sie troche spielismy to zaraz pewnie napiszesz ze masz 45 w bicku i na klate cisniesz 300.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
sooo
widze jest i wielki znawca dla zaawansowanych ktory wkleja plan fbw do poprawy, bo sam nie potrafil widocznie planu ulozyc pod swoje wymagania.

No ale teraz to juz niema sensu bo jak sie troche spielismy to zaraz pewnie napiszesz ze masz 45 w bicku i na klate cisniesz 300.
profil byl wypelniony i wyniki silowe byly podane, kto widzial to widzial, co do bica to nie ok 2mc brakuje. A klatke podwoiles.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
hahaahahaahahahahhaahahhaahahahahahhaahahhaahhaahahaahhaahahahaaahahahahahahhahaahhaahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahhaahaha


prawie sie zlałem ze śmiechu swietne! Sogggg .



pozder. ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
widze jest i wielki znawca dla zaawansowanych ktory wkleja plan fbw do poprawy, bo sam nie potrafil widocznie planu ulozyc pod swoje wymagania.

Ja poprostu chcialem poznac opinie innych. Ale na nieszczescie trafilo rowniez na ciebie. Wogole to smieszny byles z tamta swoja interpretacja. Bo plan ktory wedlug ciebie byl wręcz fatalny, apokalipsa uznal za calkiem Ok. Aha. No i jeszcze ten sam plan dalem na b-f i tam Don_Garcia tez uznal go za dobry.
No to by bylo na tyle. Niechce mi sie juz pisac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Plan byl bez nog etc.Po wielu poprakach, dopiero Apokalipsa napsal ze plan moze byc( o ile napisal bo juz dobrze nie pamietam) Wiec nie przekrecaj tego co bylo, jak nie chce ci sie pisac to po co tu wlazles i piszesz? znalazles okazje gdzie mozesz cos na mnie napisac?

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciekawa ławeczka do brzuszkow..

Następny temat

Napisy do pumping iron

Wiecej