jak byście rozpisali branie takiego zestawu:
NO Shotgun
mono
spalacz AMP V2
nie wiem jak ze spalaczem bo wiadomo, że shotgun przed a mono po treningu. czy spalacz rano przy śniadaniu czy w dzień? gdybym szedł do pracy na popołudnie to wtedy może spalacz popołudniu przy posiłku żeby nie wszystkie suple z rana?
w nietreningowy mono w trakcie dnia a spalacz jak? bo shotguna nie bierze się...
NO Shotgun
mono
spalacz AMP V2
nie wiem jak ze spalaczem bo wiadomo, że shotgun przed a mono po treningu. czy spalacz rano przy śniadaniu czy w dzień? gdybym szedł do pracy na popołudnie to wtedy może spalacz popołudniu przy posiłku żeby nie wszystkie suple z rana?
w nietreningowy mono w trakcie dnia a spalacz jak? bo shotguna nie bierze się...
Krzysztof Piekarz
