SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Fotki Treningów z Różnych Siłowni !!! Strony 1 , 5 , 7, 10, 13, 14, 15, 17 ->18<-19 !

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27844
kozacko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53505
sylwetka bardzo dobra
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24448
za***ista forma :D tak trzymaj! mozna gdzies w polsce dostac koszulke LIFE IS TOO SHORT TO BE SMALL??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22915
mi sie podoba !!:P silka "herkules" wymaita podoba mi sie widac ze po przejsciach :P a Ty Jabo jaką polecasz ?? heh
pozdro i zyczę Ci powodznia !!

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Tak Ze Strony Hi Tec'a

http://www.hitec.home.pl/275348740/1367841496

tylko że akutalnie się skończyły - Ale Będą SPoko Luzz

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2008-08-03 22:04:42
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
---------------------------- SIŁOWNIA - "ARNI" (BARKI, GRZBIET, BICEPS, BRZUCH) ----------------------------

[https://www.sfd.pl/Fotki_Treningów_z_Różnych_Siłowni_!!!_Strony_1_,_5_,_7,_10,_13,_14,_15_!!!-t411162-s15.html] 






























































Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2008-08-03 23:16:27
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
i Na Koniec Troche Fotek Na Zakończenie Letniej Formy w Tym Sezonie










































W Razie Jeśli ktoś chciałby Wiedzieć jakie suplementy stosowałem by uzupełnić Dietę/Posiłki To Moja Suplementacja Wyglądała tak:

Anabolic Protein
Mega Bcaa 5000
Ultra Amino 5100/Hi Tech Amino 5700
Vasobolan
X Pump
Tribulus Terrestris
HMB
Vitaminy
Thermo Stack
Magnesium Citrate
Vitamina C

Zmielone Płatki Owsiane ok 100 gram + 50 gram Anabolic Protein (Czekolada najelpiej mi smakuje) + woda - takie posiłki często jadałem praktycznie cały czas ponieważ jeźdze dużo w trasy.

Rano, Przed, Po Treningu 3-6 tabletek - 1 porcja Mega BCAA 5000

Rano, do Posiłku Przed Treningowego i Potreningowego i wczasnie Dnia Ultra Amino 5100 / Hi Tech Amino 5700 porcja 3-7 tabletek - Porcja

Vasobolan : 6-10 kaps Przed Treningiem

X Pump : 45 gram Przed Treningiem i w Dzień Nietreningowy Rano lub Popołudniu tańsza alternatywa jest dodanie zwykłego Monohydratu w ten dzień lub Hyperfusion.

Tribulus T. : Rano, Po Południu, Wieczorem po 1 Kapsułce

HMB : 1-2 Gramy Porcje

DT:-Rano, Przed, Po Treningum Na Noc - po porcji

DNT:
- Rano, Popołudniu, Na Noc - po porcji

WITAMINY : - Rano i do Popołudniowego Posiłku po 1 tab

Magnesium Citrate : 10 gram Rozpuszczone w Wodzie Razem Z Lodem na Noc

Thermo Stack : Rano 1-2 Kaps i Przed Treningiem 2-3 Kapsy + Kawa

Cynk (Zincas F.): - 1 tab na Noc

Witaminca C : 1 gram dziennie w podzielonych porcjachw ciągu Dnia
s]














Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2008-09-06 17:20:32
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 740
patrzac na suplementacje m.in aminokwasami chyba nieaktualny jest wpis w profilu w ramce dieta? pewnie suple masz za free albo taniej, ale mimo wszystko nie lepiej zamiast tych wszystkich rodzajow aminow wziac jakis np izolat?
ladne plecy i widac ze genetycznie klatka swietny ma profil, popracuj nad bicem (wysokosc), mozesz swoj trening tu wkleic? (jesli bedzie Ci sie nudzilo i napiszesz chetnie poczytam)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109635
jabi ja pierdziele na plaży to ty sie odganiasz od lasek co??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Peak Fighter Fuel I' czy nadaje się do kolarstwa szosowego

Następny temat

POMÓŻMY MAŁEMU KACPERKOWI

electro
Polecane artykuły