http://img204.imageshack.us/my.php?image=73715787vs8.jpg
Witam, chciałbym zacząć ćwiczyć aby lepiej wyglądać bo kompletnie nie mam pojęcia jak zrobić aby było jak najefektywniej. Waże 59kg przy wzroście ~175cm i uprawiam rowerowy trial. Proszę o porady co mam ćwiczyć jakie partie mięśni itp.
Pozdrawiam.
Zmieniony przez - alphalyr w dniu 2008-08-02 17:06:31
Zmieniony przez - alphalyr w dniu 2008-08-02 17:06:59
Witam, chciałbym zacząć ćwiczyć aby lepiej wyglądać bo kompletnie nie mam pojęcia jak zrobić aby było jak najefektywniej. Waże 59kg przy wzroście ~175cm i uprawiam rowerowy trial. Proszę o porady co mam ćwiczyć jakie partie mięśni itp.
Pozdrawiam.
Zmieniony przez - alphalyr w dniu 2008-08-02 17:06:31
Zmieniony przez - alphalyr w dniu 2008-08-02 17:06:59
do szkoły matoły
Krzysztof Piekarz