Szacuny
0
Napisanych postów
63
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
600
no ale jego "powazny temat" jest najwazniejszy... kolo mysli ze zablyszczy na forum pisząc ze je co chce :)
10k- 2 lata , super, szkoda tylko ze tluszcz
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11184
Napisanych postów
52123
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
heh ścisłą dietę trzymają zazwyczaj początkujące sucharki (bez obrazy dla nikogo) i zawodowi kulturysci...
autor tematu ma rację, można rosnąć jedzać intuicyjnie, trzymając się podstawowych zasad bilansu kalorycznego i dostaraczania odpowiednich ilości składników (białka, węgli i tłuszczu)
więc nie wiem skąd ta nagonka? nie trzeba jeść codziennie tego samego o tej samej porze aby rosnąć
poćwiczycie chwile to się tego nauczycie, wszystko przychodzi z czasem
Szacuny
5
Napisanych postów
361
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
15118
15 kg w pol roku ktos napisal xD loooool to czlowieku za 1,5 roku przytyjesz 45 kg i bedziesz juz jak coleman wygladal xD lepiej sie takimi przyrostami nie chawilc :)
Szacuny
24
Napisanych postów
2860
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
41203
wstaw swoje foto bo pisać to sobie możesz-nikt nie wie czy mówisz prawde.i napisz ile masz lat bo w młodym wieku takie przyrosty nie są niczym szczególnym gdyż się rośnie.