SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dieta jest naprawdę potrzebna - pytanie laika:-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 177
Mam pytanko. Wszędzie można przeczytać, że aby przytyć należy stosować odpowiednią dietę. A ja mam takie pytanko. Czy nie można poprostu jeść, jeść i jeść DUŻo. Czy to nie wystarczy by nabrać masy??? Prosze o rozwianie moich wątpliwości. Zaznaczam że dopiero zaczynam moją przygodę ze sportami siłowymi i jestem laikiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
No wiesz... trzeba brać przykład od rządzących - skoro oni tak walczą o jak najlepszą dietę, to my też musimy

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Masy moze i nabierzesz ale tluszczowej

Odpowiedia dieta i trening i wtedy zrobisz mase miesniowa bez tego bedzie ciezko

Miesnie musza sie z czegos budowac a nie ze zjesz sobie np duzo golonki i frytek lub hamburgerow i bedizesz wielki, musisz w miare trzymac odpowiednia ilosc bialeg wegli i tluszczy, oraz wyliczyc zapotrzebowanie kcal

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19014
jesli chodzi Tobie o mase miesniowa to dieta NIEZBEDNA, jesli natomiast o to co zwyklo sie nazywac tluszczem wystarczy, ze bedziesz jak to mowisz "poprostu jeść, jeść i jeść dużo" ...

podpisy są dynamiczne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387
a pozatym bardzo ciezko jest dostarczyc zwyklym posilkiem organizmowi odpowiednia ilosc bialaka wegli itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 177
I tu właśnie pojawia się zasadniczy problem. Bo ja jejm i jem itd itp wszystko i to już tak od... zawsze... NIgdy się niekontrolowałem i wiecie co z tego wyszło??? 186 i 68 kg!!! Ja potrafie wejść do mcDonalda i wchłonąć 7 dużych zestawów (serio) i nic. I co wy na to???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a my na to jak na lato
za mało zdrowych tłuszczy, bez tego możesz nie przytyć jedząc 70 giga zestawów.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nawet jak tyć to najlepiej zdrowo

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 982
Cześć!
Jeśli już jesz dużo to jedz zdrowe pokarmy - mięso, owoce, kasze, ryż, unikaj tłuszczy w wymiarze większym niż 1,5g-2g / kg masy ciała / dzień (wieńcówka i choresterol po 40 to dziś standardzik, a chyba nie chcesz sie zburaczyć, co?)

Wolność lub śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
chodzi mi o mase....masa z reguły wiąże się z tyciem co nie ?
a zdrowo to w cudzysłowiu że na zdrowych produktach zdobywać dodatkowe kilogramy na masie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1043
a jedz co chcesz i davaj zarabiac Squr*** ktorzy i tak leza juz na hajsie...pozdro

PS.to chyba nie dla ciebie portal czlowieku...

zapraszam.. www.mcdonald.com, www.zyjniezdrowo.pl itd.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena diety / redukcja

Następny temat

Poradzcie odnosnie aerobów.

WHEY premium