witam. sprawa jest taka ze jestem szerszy w tylku niz w klacie. cwicze od roku. nogi robie od niedawna. jem duzo i tak widze ze mi nogi "tyja" a gora nie. aktualnie cwicze planem fbw. poradzcie cos plz, jakis trening pozniej uloze i dam do oceny, bo juz nie do tego sil. nogi mam dosyc umiesnione i wogle takie bycze bym powiedzial a powyzej pasa jest rzezba ale ogolnie chudo. pomozcie. zalezy mi na normalnej sylwetce i sile. pozdrawiam i dziekuje :)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 82
Wzrost: 184
Cel treningowy: proporcjonalne cialo i sila
Staż treningowy na słowni: rok
Uprawiane inne sporty: czasami rozne gry zespolowe
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full
Dieta: mozna to tak nazwac
Przeciwskaznania medyczne: nie
Zażywane suplementy: teraz nic, przedtem 2 x kreatyna i gainer
Zmieniony przez - lolo2008 w dniu 2008-07-26 22:17:52
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 82
Wzrost: 184
Cel treningowy: proporcjonalne cialo i sila
Staż treningowy na słowni: rok
Uprawiane inne sporty: czasami rozne gry zespolowe
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full
Dieta: mozna to tak nazwac
Przeciwskaznania medyczne: nie
Zażywane suplementy: teraz nic, przedtem 2 x kreatyna i gainer
Zmieniony przez - lolo2008 w dniu 2008-07-26 22:17:52
Podpis pod wypowiedziami :D
Krzysztof Piekarz


