SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa sylwetki - HELP!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Ps. Używaj opcji "edytuj" , nie spamuj


pozder.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
Zmieniony przez - michalek91 w dniu 2008-08-11 15:27:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 937
SpiNNer: No mam taki pewien kompleks. Moze na tym zdjeciu nie widac ale jest troche za wasko w klacie. Jak mozesz to poradz cos, jakies konkretne cwiczenia. Jesli nawet sadzisz ze jest ok to napisz jakie cwiczenia robic na takie problemy tak ogolnie. I sorki za maly spamik, ale chcialem odswiezyc. Cwicze teraz takim planem FBW i przygotowuje sie na CP + bialko ostrowia. Pzdr i dzieki :)

A

Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 2s
- Wspiecia na palce 2s
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Plecy:
- Martwy ciąg 2s
- Podciąganie na drążku 2s
Barki:
- wyciskanie hantli 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 3s
Tricepsy:
- Wyciskanie francuskie jednoracz sztangielka w siadzie 2s

B

Nogi:
- Przysiady ze sztanga 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 2s
- Sciaganie drazka wyciagu gornego szerokim uchwytem 2s
Barki:
- Wyciskanie sztangii zza glowy 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3s
Tricepsy:
- Prostowanie ramion na wyciągu 2s

Zmieniony przez - lolo2008 w dniu 2008-08-11 15:38:30

Podpis pod wypowiedziami :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie będe robił nowego tematu.
Z tymi planami jak własniej wyzej jest to te A i B to A w jeden tydzien i B w drugi ? Jak to z tym jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Plan jest git, ćwicz nim dalej, trzymaj diete to będziesz miał w klacie tyle co wzrostu

Tak na serio to na tym etapie nie ma co się przejmować drobiazgami, ćwiczyć bez priorytetów i będzie dobrze. Nabieraj masy to i klatka pójdzie

izmo91 - trenig A w poniedziałek i piątek, B w środe - w następnym tygodniu A w środę a B w poniedziełek i piątek i znowu w następnym innaczej. Tak na przemian, kumasz?

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2008-08-11 15:50:18

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 937
Dzieki. A tam do kolegi to innymi slowy:

pon, sr, pt - dni treningowe

I tydzien: A,B,A
II tydzien: B,A,B
III tydzien: A,B,A
i tak dalej...

Pzdr :)

Podpis pod wypowiedziami :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4195
Trening ok. Ja na Twoim miejscu nie kupowałbym tego cp i białka tylko zainwestował w wartościowe produkty .. nie ma sensu marnować potencjału na samym początku jedząc suple które nie są takie tanie. Skup sie na systematycznym treningu po co się pytasz cały czas co zrobić ... to nie jest tak że podamy Ci jakąs radę a Ty co ? wrócisz pewnie za tydzień albo miesiąc i powiesz że dalej jest źle. To nie jest tak że staniesz się duży i silny po miesiącach a nawet latach. Cierpliwości chłopaku i jeszcze raz cierpliwości =] Czerp przyjemność z ćwiczeń i wylanego potu na treningach =P a nie oczekuj mega przyrostów od razu. Żyj zdrowo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 937
SpiNNer spokojnie wiem o co chodzi. Pytam po to aby sie upewnic co do dobrego treningu itp. A swoja droga to troche ciezko mi sie cwiczy bo efekty moglyby byc lepsze, ale coz jakos dam rade. Pozdro

Podpis pod wypowiedziami :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3444
Widze lolo2008 ze mamy bardzo podobna budowe, ja mam w biodrach 97cm tez mi to bardzo dokucza. Ale odkąd zaczełem cwiczyc na poważnie+ dieta jest coraz lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 937
Ja staram sie cwiczyc bardzo powaznie, ale czasami bywa ciezko bo czasami trace motywacje, ale ogolnie daje rade. Rozstepy mi sie robia na biodrach a na rekach nie za bardzo. A wlasnie chce wiecej urosnac w klacie i w lapach niz w nogach, bo im juz wystarczy. Skoncze cykl i sie zobaczy co bedzie. Pozdro

Zmieniony przez - lolo2008 w dniu 2008-08-13 22:43:12

Podpis pod wypowiedziami :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepsze osiagi

Następny temat

Wakacje wakacje...i... spadki?

WHEY premium