Potrzebuje pomocy w dobraniu konkretnych odżywek do 200 zł, czegoś co pomogłoby mi nabrać masy i siły
coś o mnie
wzrost: 175cm
waga: 60kg
wiek: 17
ćwiczę od 6 miesięcy stosowałem gainbolic 6000, białko WPC 80 z Ostrowi, stosuję nitrobolon II i mass XXL i narazie nie widzę specjalnych efektów
Mam bardzo dobrą "niestety jak dla mnie" przemianę materii i nie wiem co mam robić proszę o pomoc w dobraniu odżywek
coś o mnie
wzrost: 175cm
waga: 60kg
wiek: 17
ćwiczę od 6 miesięcy stosowałem gainbolic 6000, białko WPC 80 z Ostrowi, stosuję nitrobolon II i mass XXL i narazie nie widzę specjalnych efektów
Mam bardzo dobrą "niestety jak dla mnie" przemianę materii i nie wiem co mam robić proszę o pomoc w dobraniu odżywek

Krzysztof Piekarz


