SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w wybraniu supli do mono, oraz i

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
pomoc w wybraniu supli do mono, oraz jakis nie wiem, odżywiaczy?

chodzi o to ze bardzoo bardzo nie mam czesto sił, ochoty na silke po pracy,

5 dni w tygodniu koncze ok 17,
i nie chce mi sie isc juz:(
nie ma jakis nowych stackow? czy cos ktore by mnie pobudziły? albo cos tego typu??

staz na silce 8 miesiecy, i teraz przerwa gdzies tak od połowy czerwca,
mialem za soba 2 cykle na mono, jeden na cf i jeden na estrze,


H E L P !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
wyszukiwarka----> No-Booster
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
zrób sobie 2-4 tygodnie przerwy w siłce.tt

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale jakiego typu jest ta niechęć- nie chce ci sie trenować, czy nie chce iść na siłownie?
myslę że musisz się przede wszystkim zmobilizować a ew. pobudzacze zastosować oczywiście możesz ale przede wszystkim musisz odbudować w sobie chęci do trenowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Czy ta przerwa , to przerwa w treningach, czy suplementacji?
Czy masz odpowiednią dla swojego typu budowy diete?
Czy masz odpowiedni trenig?

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
trening napewno odpowiedni dobiore,(siedze na forum juz dlugo)

z dieta wlasnie od maja ciezko bedzie bo mam prace jako kierowca,i nie ma mnie jakies 8-10h w domu, i wole duzo nie jesc, zeby w kszaki nie latać chociazby,

ta przera jest w treningach, co sie rowna suplementacji tez


a ta niechęć to głownie ze mi sie nei chce samemu isc, ale tez jak bylem to troche checi do cwiczen tez odeszły, odkąd ta praca bo i sie nie wyspie ani nic nigdy,

wlasnie mobilizowalem sie , ale to na pierwse 2 tyg potem znow mi sie mniej chciało,

NO BOOSTER na pobudzenie tez działa::O:O:O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Jeżeli wracasz dopiero do treningów, to raczej powinieneś odpuścić sobie kretke. Po prostu troche sie roztrenuj i odrób straty bez królowej supli.
W pracy mozesz jeść piersi które przewozisz w naczyniu z wkładami termoizolacyjnymi. Tunczyk w puszce z automatycznym otwieraniem(nie wiem jak to sie nazywa, taka blaszka do podważenia), proteiny i ULTRA MASSA.
Posilki kopletujesz bardzo szybko i wcale nie powinno cie ganiać np. ryż +tuńczyk, ryż+piersi,ULTRA MASS oczywiście traktujesz jako posiłek.
Przed treningiem
, w celu nabrania ochoty na wysiłek fizyczny proponuje zarzyć kapsułke 200mg kofeiny KAIZENA.
powodzenia

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ochota najwięcej ci powróci gdy sie zmobilizujesz i zaczniesztrenować i dobrze sie odżywiać, to z kolei przyniesie wymierne efekty, które są najlepszym "motorem" napędzającym chęci a nawet swego rodzaju potrzebę trenowania...
przed treningiem rzeczywiście dobrze powinna zadziałać kofeina, także duża dawka witamin z grupy B a także witamina PP.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w Suplementach

Następny temat

nb2 + cp ??

WHEY premium