SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w wyborze supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
Planuje zakup na fascie.Mieszkam tymczasem we wloszech,trenuje boks,potrzeba mi wiec witamin i jak sadze bialka (coby calkiem nie schudnac,troche macham sztanga zeby masy do konca nie zgubic) ,energii na meczacych treningach (alc,green,vaso,caff).Wrzucilem sobie do koszyka nastepujace produkty:
75 grams Acetyl-L-Carnitine Powder €9.10
90 Tablets/200 mg Caffeine Tablets €4.14
60 Tablets/25 mg Vasopro Ephedrine HCl €5.79
180 Capsules ZMA €13.22
100 g Green Tea Powder €11.58
2 lb 100% Natural Whey
- Flavor Chocolate €10.74
Sub-Total: €54.57
Do tego w tym ukladzie 25 euro przesylka.
Zastanawiam sie nad wyrzuceniem whey,podbija cene przesylki prawie dwukrotnie,To jest w polsce bym sie zastanawial,tu za bialko najtansze i to wcale nie serwatke place 30euro za 700gramow,tak wiec nawet z przesylka z fasta wychodzi taniej (albo najwyzej podobnie za lepsza jakosc w tej samej ilosci).

1) Prosze o komentarze dotyczace mojego wyboru,bardzo chetnie przyjme jakies dodatkowe sugestie co by tu jeszcze wrzucic od osob obserwujacych co sie dzieje na fascie,jakas drobnice najchetniej bym dodal.

2) Czy zestaw "energetyzujacy" (vaso+greentea+caff+alc, a jeszcze mam troche olimpowej tauryny) to nie przegiecie?Serce mi nie wyskoczy?

Dzieki z gory za odp,pozdro z Italii
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
2 lb to niewiele bialka...proponooje koopic wiecej w kraju...i zrezygnowac z zamawiania tak ciezkich odzywek z us


btw..koopilbym jeszcze zma np..optimum nutrition..i witaminy z now
btw2..czy nie przegiecie to zalezy od dawki..

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2004-05-07 18:08:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO SPECJALISTÓW I EXPERTÓW

Następny temat

Termogeniki - Spalacze tluszczu

WHEY premium