SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prawidłowy wzrost?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 544
ja mam 172 cm wzrostu ważę 83 kg i mam 14 lat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16475
Ja mam 16 lat i 172 cm wzrostu i czuję się jak kurdupel Ważę 77 kilo i jestem dużo mocniej zbudowany od kumpli, ale co z tego, że będę napakowanym 100 kilowym klocem, jak i tak niski wzrost sprawia że to jest o dupę rozbić i w razie czego od gościa np. 185 cm dostałbym oklep Nie czuję się bezpiecznie z takim wzrostem, pomimo tego że każdy kumpel z 185 cm wygląda przy mnie jak kij od miotły Jednak nigdy nie miałem skoku wzrostu, wręcz przeciwnie rosłem baaaaardzo powoli, może dzięki temu mam twarde i ubite kości, które pomimo czasem niemal starań( ) nie uległy nigdy złamaniu, ale co z tego jak jestem knypem . Niski i napakowany moim zdaniem i tak nie ma "respectu" przed wysokim...
No i jest jeszcze jeden powód dla którego chciałbym mieć jakieś 178 cm wzrostu - niscy mają zazwyczaj okrągłe cyce, ale wraz ze wzrostem rozciągają się i robią kwadratowe i to wygląda dużo lepiej niż takie dwie kulki

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2008-03-26 17:20:55
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 376
piszesz jak typowy frajer ja mam kumpla 160 który by cie zabił jedna reka nie siła lecz technika a poza tym 172 to wcale nie jest mało wiec nie nazekaj a poza tym mamsz dopiero 16 lat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16475
Ja jestem w cholerę masywniejszy od kumpli, zarówno wyższych i niższych - tylko endomorficy mi dorównują posturą i wiem, że mógłbym sobie dać z bardzo wieloma radę - zwalając ich do parteru, jednak nie ukrywając - 172 cm to bardzo mało i prawdę powiedziawszy czuję się mały prawie przy każdym Chciałbym być w przedziale 180 cm do 185 cm max, to moim zdaniem idealny wzrost - nie jest tak trudno się przypakować, ale i nie jest się niskim i można osiągnąć dużą wagę powyżej 100 kilo i nie wyglądać jak zmutowany wieprz. Ostatnio zacząłem robić ćwiczenia, żeby zwiększyć przestrzeń między kręgami, wyciągam się na drągalu, ale przede wszystkim używam efektu placebo i wmawiam sobie, że ciągle rosnę(i chyba coś się powoli zaczęło ruszać)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26
elo;] Jeestem tu nowy i mam pytanie... Mam 13 lat mierze 166cm i waże 51kg czy mój wzrost jest odpowiednie<tato 170 cm,mama 160cm>?;/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1792 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17000
ja mam 155 w klasie to jest dopiero lipaaa - a nie przejmujecie sie ze macie 170... ja mam 175 (realnego bez dodawania sobie jakichś cm) i napewno nie uwazam sie za niskiego (noo za wysokiego tez nie)

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 992
Ale macie problem hehehe ja mam 19 lat i mam 190-191 cm wzrostu i 107 kg wagi hihihi :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1792 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17000
i musisz wydawac 50pln dziennie na jedzenie

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 359
190 cm i 107kg i deca dica
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 992
hmm dużo jem nie zaprzeczę ale wiem ze duży jestem no cóż ja sobie wzrostu nie wybierałem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

l-karnityna

Następny temat

Masa do oceny

electro
Polecane artykuły