SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy a wzrost temperatury ciala

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


WITAM !!!
Chciałbym sie dowiedzic jesli ktoś wie,czy suplementy które redukuja tkanke tłuszczową i zwiekszaja TERMOGENEZE organizmu - o ile stopni celsjusza podnosza temperature ciała i ( czy wogóle to mozliwe jest ).
Zaczołem stosować FAT ATTACK PRO II z HCA Profesjonal i po prawie 14 dniach podskoczyła mi temperatura ciala a waha sie od 38 - 39 stopni.
Prosze o szczera odpowiedz bo niepokoi mnie to,a chcialem dodac ze czuje sie osłabiony może to dlatego że moja dieta niema nawet 1000 kcal.

http://republika.pl/pasiulek/

Pozdrawiam moją kochana Pipunie z dolnego śląska
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Ed, przede wszystkim dieta i cwiczenia aerobowe. Skoro nie mozesz biegac - rowerek stacjonarny lub basen, dowolna po prostu forma aktywnosci która podniesie twoje tętno do poziomu 130-140 i którą mógłbyś uprawiać przez dłuższy czas. Zadne suple ci nie pomogą jeśli nie spełnisz tych dwóch warunków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestes chory, idż do lekarza ! Poza tym łączenie termogeników z dieta poniżej 1000 kcal to zabójstwo !!! Tak to jest gdy stosuje się środki o których się nie ma pojęcia ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
wow Na termogenikach nie ścina się tak gwałtownie diety, za mało wiedzy do praktyki, zanim się bierze za takie coś to na serio trzeba nazbierać o tym informacji Jak masz szczęście to jesteś chory, ale możliwe, ze to jakieś niepowołane działanie ze względu na jego złę stosowanie
Ps: Idz lepiej do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
ja nie komentuje...

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Co zawiera ten Fat Attack?

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fat Attack Pro II

Fat Attack jest kombinacja bioaktywnych ciałek prostych (globulin) - peptydowych D z peptydem sojowym S.
Oba peptydy modeluja przemiane tłuszczów i węglowodanów zapobiegając wchłananiu substancji odżywczych do komórek tłuszczowych. Substancje te trafiają do beztłuszczoej tkanki mięśniowej. W rezultacie tej bioaktywnej funkcji powstaje długitrwała redukcja tłuszczów w organiźmie przy równoczesnym wzroście masy mieśniowej.
"Lean Body Mass Indeks" zostaje tym samym udoskonalony.

Fat Attack Pro II nie jest szybko działającym uzupełnieniem, lecz wolno ale za to nadzwyczaj stałym, długo i konsekwentnie dzaiałającym dodatkiem.
Dlatego prosze nie oczekiwać, że podobnie jak przy produktach z kreatyny lub Fat Burner na bazie ECA, ujrzą Państwo znaczne rezultaty w przeciągu kilku dni.
Studia kliniczne i codzienna praktyka dowodzą, że ludzie, którzy nie uprawiają treningu wyczynowego, potrzebują około 3 miesięcy na to, aby przy użyciu Fat Attack Pro II obniżyli masę tłuszczową o około 3% i zwiększyli masę mięśniową od 2,5% do 3%.
Dużą zaletą Fat Attack Pro II w stosunku do produktów z kreatyny jest jego działanie, które nie słabnie z biegiem czasu, ale jest cały czas niezmienne. Dzięki temu Fat Attack Pro II dorównuje produktom zbudowanym na bazie kreatyny (długie działanie produktu).

W porównaniu do produktów Fat Burner na bazie ECA, Fat Attack Pro II ma dużą Przewagę jeśli chodzi o efekt "JO - JO" tzn. nawet po dostawieniu produktu nie dochodzi do ponownego wzrostu masy ciała.
Odstawianie odżywki zasadniczo nie jest konieczne, ponieważ posiada ona status GRAS, nie wykazuje również żadnych długoterminowych środków ubocznych, a na podstawie ugruntowanych studiów japońskiego ministerstwa zdrowia jest uznawana przez "FOSHU" za uzupełnienie mające na celu obniżenie trójglicerydów.

Uwaga:

Fat Attack Pro II nie prowadzi ogólnie biorąc do obniżenia masy ciała, ponieważ pracuje, według zasady "tłuszcz ---> beztłuszczowa masa mięśniowa", rozkładając tłuszcz ciała i budująć w zamian masę mięśniową. Doświadczenie (oraz wcześniej wspomniane studia) pokazują, że u kobiet po trzech miesiącach stosowania odżywki poziom tłuszczu w organizmie zmniejsza się o 3% a masa mięśniowa zwiększa o około 3%. U mężczyzn redukcja tłuszczu to 3% a wzrost masy ciała to 2,5%.
Te wartości procentowe dotyczą osób nie uprawiających sport lub uprawiających go sporadycznie, dlatego intensywny trening może je tylko zwiększyć.

Referencje:

Charakterystyka Fat Attack Pro II

Fat Attack Pro II jest bioaktywnym oligopeptydem, który jest oddzielany z enzymatycznych protein poprzez wielokrotną filtrację. Fat Attack Pro II posiada już przy bardzo małej ilości właściwości modulujące przemianę materii.

Fat Attack Pro II hamuje wchłanianie i asymilację tłuszczów i węglowodanów oraz ich gromadzenie się jako masę ciała.

Fat Attack Pro II podwyższa termogenezę, tzn. kwasy tłuszczowe i węglowodany są zamieniane na energię.

Fat Attack Pro II dostarcza w wzbogaconej, zagęszczonej formie substraty budulcowe do budowy komórek mięśni.

Powyższe opinie, relacje, wypowiedzi są naukowo uwarunkowane; szczegółowo dowodzi się że:

Przy spożywaniu Fat Attack Pro II wytrącanie się osadu z oleju oliwkowego w stolcu jest dwukrotnie większe niż u grupy kontrolnej (próba na zwierzętach).

Zauważono, że wzrost tzw. "Chylomicon Triglicerides" po posiłku (czyli wskaźnika odpowiedzialnego za wchłanianie tłuszczów) jest u ludzi zażywajączych Fat Attack Pro II 35% niższe niż u grupy badanej (próba na ludziach).

U grupy zażywającej Fat Attack pro II wartość "Serumtriglycerid" obniżały się znacznie szybciej, nie doprowadziły do gromadzenia się tłuszczu, a za pomocą Acetyl - CoA w cyklu Krebsa w formie ATP zostały spalone jako energia.

Ciężar tłuszczowej tkanki podskurnej u spożywających Fat Attack Pro II był znacznie mniejszy nawet przy dużym podaniu węglowodanów na bazie cukrów niż u grupy kontrolnej. Ciężar ten był również znacznie mniejszy, gdy zbadano grupę, której nie podano cukrów (oczywiście grupa przyjmowała Fat Attack Pro II).

Nie ulega więc wątpliwości, że Fat Attack Pro II zmniejsza przemianę węglowodanów do kwasów tłuszczowych, które w razultacie zostają na podstawie ATP spalane (Próba na zwierzętach).

Funkcjonalna podstawa działania

Jest niezaprzeczalnym faktem, że pożywienie bogate w proteiny i ubogie w tłuszcze oraz węglowodany jest znakomitym środkiem do uniknięcia tworzących się w organizmie tłuszczów. Proteina bowiem ma następujące godne uwagi właściwości:
Po pierwsze proteina nasyca organizm przy znacznie mniejszej liczbie kalorii niż tłuszcz. Po wtóre proteina jest trawiona jako "calorie - wasting", czyli do jej trawienia jest potrzebne 40% więcej kalorii niż przy trawieniu tłuszczów i węglowodanów.
Proteina podwyższa termogenezę czyli spalanie tłuszczów i węglowodanów o jakieś 30%.
Proteina hamuje lub/oraz wydłuża wchłanianie oraz asymilację węglowodanów i substancji odżywczych także ich przemianę na masę (tłuszczową) ciała.
Proteina jest podstawowym budulcem dla komurek, mięśni, enzymów, jest konieczna do budowy i zachowania każdej substancji ciała.

Godne polecenia jest pożywienie bogate w proteiny, prowadzące do uniknięcia nadmiaru tłuszczów, przestrzega się jednak o nadmiarze jego spożywania. Odżywka proteinowa obciąża trakt trawienny, nerki, kwas moczowy, gospodarkę kwasowo zasadową itp., dlatego należy pamiętać o zalecanych dawkach:
Nie należy przekraczać 3g białka na 1 kg masy ciała na dzień!

Abstrachując od wyżej podanych aspektów zdrowotnych, zauważa się, że przy odżywianiu się zbyt dużą ilością protein, spożycie "normalnego" posiłku zostaje znacznie ograniczine, ponieważ kto tak naprawdę chce jeść tylko chude mięso, ser itp. i rezygnować z każdego węglowodanu i tłuszczu?
Fat Attack Pro II jest wspaniałym wynalazkiem, który przy bardzo małym podaniu protein, spełnia wyżej podane właściwości.

"Twarde termogeniki"

Zalecane termogeniki czyli stymulatory przemiany materii, spalania kalorii takie jak kofeina, synefrina, ephera, dają mniejszy efekt niż zakładają. Przy bliższym zapoznaniu się z teorią można dowiedzieć się, że efekt spalania jest stosunkowo niewielki, a kilka kęsów kanapki niwaczy już cały efekt.
Kto chociaż raz zadał sobie trud przeczytania studiów na temat wszystkich termogeników, ten wie, że tylko dieta i wyczynowy trening są podstawą sukcesu, a wówczas każda odżywka jest tylko akceleratorem.
Z marketingowego punktu widzenia nie mówi się oczywiście o tym, że uzyskanie tego samego efektu bez termogeników byłoby możliwe, gdyby dieta i trening zostały przeprowadzone 2 lub 3 dni dłużej.

A co dzieje się po zakończeniu diety?

Następuje oczywiście efekt "Jo - Jo", a wszyscy poddani próbie stają się bardziej grubi niż przedtem i tutaj właśnie da się zauważyć wyższość działanie suplementu (brak efektu Jo - JO).
Uściślając: Termogeniki mają sens swojego działania tylko przy bardzo dużej diecie tłuszczowej, ponieważ powodują, że obniżająca się podczas diety termogeneza wzrasta ponownie dzięki tzw. stymulatorom przemiany materii, które tym samym przyspieszają spalanie tłuszczów.
Przy normalnej budowie ciała suplement nie przynosi dużych rezultatów jeżeli chodzi o redukcję tłuszczu w organizmie. W takim przypadku należy spożywać produkt w nieregularnych odstępach (gdyż w przeciwnym razie można się przyzwyczaić do niego i w rezultacie spożywać większe jego ilości) jako produkty energetyzujące.

Die Fat - Binder (spoiwa odpowiedzialne za "wyłapywanie" tłuszczów w organizmie)

Ekstrakt z kaktusa i chitosan podobnie jak węglowodany z ekstraktu fasoli nadają się tylko w ograniczonej mierze do zwalczania tłuszczów w organizmie. Tłuszcz pokarmowy oraz węglowodany, które są zatrzymywane w jelicie, są wydalane jako niestrawione tylko w przypadku głodu.
Prawdziwy głód nie znika, kiedy je się najpierw tłuszcz i węglowodany, tylko wówczas, gdy wzrasta poziom tłuszczu i cukru we krwi. Ostatecznie część tłuszczów i węglowodanów, które się spożywa, łączą się, i tym samym pozostaje się nadal głodnym.

Uściślająć: Osoby przeprowadzające dietę odchudzającą, które od czasu do czasu mają napady wilczego głodu, mogą jak najbardziej stosować odżywki. Należy jednak pamiętać, o tym, aby dnia następnego mieć do dyspozycji toaletę, w przypadku gdyby się jednak okazało, że nie mamy takiej potrzeby, wóaczas stwierdzamy, że produkt był złej jakości.
Przy normalnej budowie ciała ekstrakt z kaktusa, chitosan, ekstrakt z fasoli nie dają tak dużego rezultatu, gdyż, utrzumujące się stale uczucie głodu prowadzi do dodatkowego przyjmowania pokarmów, co w rezultacie nie prowadzi do oczekiwanego rezultatu.

"Miękkie" termogeniki

Pięć składników takie jak: carnityna, pyruvat, zielona herbata, guarana i kawa są polecane jako substraty wchodzące w skład spalania. Synergicznie zestawione spalają, dzięki energetycznym bez węglowodanowym właściwością pyruvatu oraz poprzez aktywność fizyczną organizmu dużo więcej kalorii niż "twarde" termogeniki.
Ale należy podkreślić, że jedna dodatkowa kanapka po treningu niwaczy cały efekt spalania. Dlatego też należy przestrzegać ścisłej diety kalorycznej, aby efekt spalania odniósł porządany efekt.

Rzeczywiste, istotne modulatory tłuszczu

Proteina oraz specjalne peptydy w produkcie Fat Attack Pro II są ostatecznie jedyną znaną naturalną i rzeczywiście długotrwałą bronią w walce z tworzącymi się tłuszczami.
Tajemnica walki z tłuszczami polega na tym aby, stłamsić apetyt w taki sposób, aby dochodziło w organizmie do spalania kalorii nie mając jednocześnie do czynienia ze spadkiem energii, obniżeniem przemiany materii lub też atakiem wilczego głodu.
Cel ten można uzyskać najlepiej poprzez odżywianie się pokarmami bogatymi w białko ale ubogimi w węglowodany. Aby właściwości białek odniosły pożądany efekt, należy tak przyżądzać posiłek, aby 40% kalorii przypadło na białka a mniej niż 30% składało się z tłuszczów i węglowodanów.
Posiłek tego typu syci, nie dostarczając do organizmu zbyt wielu kalorii, a tym samym podwyższa przemianę materii oraz pozwala na spalanie tłuszczu pokarmowego i węglowodanów. W ten oto sposób w naszym organizmie nie gromadzi się tłuszcz.
W przypadku, gdy nawet tak duża ilość białek w posiłku nie zabezpiecza nas przed gromadzeniem się tłuszczów w organizmie, co jest bardzo częstym przypadkiem, wówczas mogą państwo wytworzyć te właściwości organizmu w następujący sposób:

1. Do każdego posiłku piją Państwo drink bogaty w białko, niwelując tym samym niedobór białka w organizmie.
2. Zażywając trzy lub cztery kapsułki Fat Attack Pro II pozorują Państwo funkcjonalne właściwości posiłku bogatego w proteiny.

Długotrwałe studia dowodzą, że Fat Attack Pro II jest rzeczywiście długotrwałym efektywnym suplementem umożliwiającym kontrolę tłuszczy w organizmie. Podczas badań zauważono, że badani którzy spożywali przez trzy miesiące po 2500 kalorii jedząc 80g tłuszczu dziennie oraz 2g produktu Fat Attack Pro II mogli zmniejszyć poziom tłuszczów w organizmie o około 10%.
Działanie tych specjalnych peptydów zostało naukowo udowodnione przez Kagawo, Kostmer et Facletti, Assman. To im przyznano przez FOSHU (Food for Specyfic Healtj Use) Podlegającemu Japońskiemu Ministerstwu Zdrowia oficjalny status "obniża właściwości trójglicerydów".

Błonnik oraz HCA jako dodatkowa pomoc

HCA działa w podobny sposób na węglowodany jak Fat Attack Pro II na tłuszcz i węglowodany i dlatego może być spożywany łącznie z Fat Attack Pro II lub oddzielnie.
Błonniki mogą wypełnić żołądek, w taki sposób, że przez dłuższy okres czasu nie odczuwamy głodu, dostarczając bardzo małe ilości kalorii, lub nie dostarczając ich wogóle. Są polecane jako jako regulatory w trakcie trawiennym, łączą również bardzo małe ilości tłuszczu i węglowodanów w jelicie.

Proteina oraz Fat Attack Pro II, a sport wyczynowy

Koncentraty białkowe oraz Fat Attack Pro II są wspaniałymi pożywkami dla sportowców, ponieważ umożliwiają, biorąc pod uwagę oczywiście wcześniejsze wskazówki dotyczące odżywiania, pozyskanie bogatego pożywienia przy równoczesnej modulacji tłuszczów w organizmie.
Zapotrzebowanie na białko u sportowców wyczynowych jest od 1,5g do 2,5g na jeden kilogram masy ciała dziennie dwukrotnie lub nawet trzy krotnie większe zapotrzebowanie u osób nie uprawiających sport. Podobnie ma się sprawa z witaminami, minerałami oraz z pewnością z setynami lub nawet tysiącznymi produktami żywnościowymi, które działają jako Co - substraty w przemianie materii oraz budowie tkanki mięśniowej. Sposób odżywiania się za pomocą wartościowego, pokarmu bogatego w ryby, mięso, wątróbkę itp., jest ograniczony ze względu na duży poziom tłuszczów, węglowodanów oraz w konsekwencji na poziom insuliny w organizmie, może mieć złe skutki odnośnie wzrostu wydajności oraz wzrostu tkanki mięśniowej. Oczywiście można tutaj zastąpić część naturalnego pożywienia koncentratami białkowymi oraz odżywkami z witamin, ale ta część będzie i tak niewielka w porównaniu z wysokotłuszczowymi produktami naturalnymi.
Dlatego też atleci (zarówno kobiety jak i mężczyźni) powinni łączyć jak najbardziej wartościowe produkty naturalne z koncentratami białkowymi np. Fat Attack Pro II, przy takiej kombinacji nie dostarczają organizmowi zbędnych tłuszczów oraz nie muszą (lub tylko w sytuacjach wyjątkowych) zdawać się na dietę tłuszczową.

http://www.hitec.pl/produkty/produkty.php?id=fata-3-szcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to niewiele wart środek z "bioaktywnymi peptydami" - czyli zawiera głównie białko, dlatego myślę że pytający jest po prostu chory i suple które brał nie mają tu nic do rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ja podejrzewałem, że to jakieś supergugle podkręciły poziom T3.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem po prostu dieta do dupy, osłabienie i byc może choróbsko, suple tu chyba nie odegrały żadnej roli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
albo znaczne przetrenowanie

idz po prostu do lekarza ;]

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Tyka

Piszesz ze niewiele wart ten suplement tak ? A mógłbyś mi doradzic jaki jest twoim zdaniem najlepszy suplement i jakiej firm.
Bo mam straszny problem z rzuceniem wagi,mam 180 cm wzrostu i 120 kg wagi,nie cwicze juz podnoszenia cięzarów (kulturystyki) 2 lata i moje mesnie sie zamienily w tluszcz .Niemoge ćwiczyc z powodu kontuzji nadgarstka i łokcia,wiec pozostały mi tylko lekkie ciezary i dużo powtorzeń,ale efekty mam marne mecze sie strasznie szybko i niemoge wykonywac niektorych cwiczeń na brzuch bo przeszkadza mi,obecnie w pasie mam 115 cm.
biegac niemoge bola mnie strasznie stopy od mojej nadwagi z chodzeniem tez mam problem na dłuzsze dystansy.
Mialbym taka prosbe do ciebie żebys mi doradzil jakies lub jakis dobry suplement,i interesuje mnie ile powinna moja dieta wynosci,czy wystarczyła by mi 1400 kcal.dziennie czy wiecej ? jakie produkty spozywac trzeba to wiem,bo troche zaczołem sie interesowac tym co jesc a czego nie,kiedys było odwrotnie duzo wegli aminokwasy kreatyna itp.co tylko mozliwe na mase
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile się spala kalorii na orbitreku

Następny temat

sprawdźcie moją dietę!

WHEY premium