SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna z aminokwasami!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam , wlasnie zaczynam 3 cykl kreatyny , posiadam kreatynke firmy Prolab i aminokwasy ho-teca (Perfect Amino) , jescze nigdy nie bralem aminokwasow stad moje pytanie o dawkowanie, ja sobie to tak ulozylem:
na czczo 5g kreatyny i po 30 min. 3 kapsulki aminokwasow
zaraz po treningu 6 kapsulek aminokwasow i po 30 min 5g kreatyny
Nie wiem czy to dobre rozwiazanie dlatego prosze o wasze opinie na ten temat. Dziki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz dobre suplementy, ale kreatynę 5g na czczo a aminki - 20 minut przed posiłkiem i to nie 3 ale przynajmniej 6. Kreatynę tuż po treningu, a aminki 20 minut przed posiłkiem przedtreningowym. Ja bym jeszcze brał aminki na noc z 5 kapsów

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Kreatyna Prolab - wybór bardzo dobry. Ale z tymi aminami to trochę kiepsko. Ale skoro masz, to bierz zgodnie z tym co piszą, a więc około 4szt. z rana i po treningu 1szt na 10kg wagi.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego kiepsko - są dobrej jakości i w kapsułkach, ja kupiłem sobie parę puszek, zeżarłem już całe tylko brałem znacznie więcej

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Lucek ja wolę super amino 2000 ultimate - 325kaps za 115zł, starcza na miesiąc i jest dokładnie napisane jak brać, bo to co pisze producent na etykiecie perfect - to bzdura. Perfect Amino nie cieszy się zbyt dobrą opinią, ale hi tec niektóre produkty ma dobre.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Lucek faconoiw pewnie o to chodzilo ze te aminki sa drogie gdyz jednka kapsulka to chyba niecaly gram a co do tego ze sa w kaspulkach to przy aminach calodziennych to niejest az tak istotne jak przy BCAA gdyz niechodzi nam o szybkosc dzialania tylko o jakosc dzialania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze drogo wychodzą to fakt mnie puszka to może na 8-9 dni starczała. Na pewno jest wiele lepszych aminek (ja najbardziej lubię Universala2700 i Twinlaba w płynie) ale te kupiłem właśnie dla eksperymentu i stwierdzam, że byłem zadowolony, choć są niopłecalne i jeżeli ktoś chce kupić coś ekonomocznego to zdecydowanie nie polecam. Dawkowanie na opakowaniu PerfrctA. to żeczywiście jakieś pijackie brednie

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Na noc nie bierz aminokwasów. Bardzo szybko się wchłaniają, a tymbardziej te w kapsułkach. Na noc lepiej coś co uwalnia aminokwasy przez dłuższy czas, czyli odżywka białkowa (ale raczej nie czysto serwatkowa)

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Czemu na noc nie polecasz białka serwatkowego?

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bo też jest szybko przyswajalne. Idąc spać masz przed sobą kilka godzin bez jedzenia co wprawia organizm w stan katabolizmu. Nie zapobiegniesz temu całkowicie ale możesz zminimalizować biorąc białko które będzie wolniej wchłanialne i przez jak najdłuższy czas będzie uwalniało aminokwasy. Bardzo dobrym białkiem do tego celu jest białko jaja. A serwatkowe wchłania się szybko. Jeśli już masz serwatkowe to albo dokup trochę innego i bierz wyłącznie na noc (Ovopol, egg Olimpa, hi-tec 90%) albo w najgorszym wypadku dokup małą ilość innego i mieszaj z tą serwatką co trochę spowolni jej wchłanianie. Oczywiście jeśli nie masz innego wyjścia to bierz czyste serwatkowe na noc, to lepsze niż nic, ale po prostu nie jest ono białkiem idealnym na tą porę.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
ok. dzięki.

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO Kupic ?

Następny temat

Mam szanse tanio kupic serwatke!!!

WHEY premium