Szacuny
0
Napisanych postów
16
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
58
Witam
Chciałem żebyście mi poradzili co mam robić żeby spalić jak najwięcej tłuszczu w jak najmniejszym czasie? Chodzi mi o to żebyście napisali co mam ćwiczyć i co jeść żeby szybki schudnąć? Jestem kompletnym laikiem więc sie nic nie znam.
Pozdrawiam
Szacuny
33
Napisanych postów
5537
Wiek
55 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
47895
Wypelnij ankiete, albo daj wiek, rozmiary, napisz ile wazysz, co cwiczysz, ile wysilku wykonujesz, a latwiej bedzie Ci udzielic pomocy i poradzic cos.
powodzenia,
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Teraz już jest ciężko, ankieta się wyświetla przy zakładaniu tematu.
Kliknij załóż temat, skopiuj ankietę, otwórz tutaj post i uzupełnij ją. Co do zapotrzebowania to tak jak ktoś wyżej podał link do zbioru linków, masz tam odnośnik do tematu gdzie można obliczyć je, tak samo jak z poziomem tłuszczu.