SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Super truper, fotki 'nuk' str. 11

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20242 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 171137
^^
To mój wychowanek, jak widzicie sylwetka nic dodac nic ujać sogi dla zdjęcia powyżej prosze kierować do mnie

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 7 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15218
zaj.... masa, mi się bardzo podoba, jesteś naprawdę bardzi wielki tak trzymać
...
Napisał(a)
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 49217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 524717
konkret - jeden z największych ludzi na SFD

SG leci
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3424
Extra masa sog wszedł

Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 762 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15813
oj jaki duży chłop.jaki luj.pewnie bijesz słabszychsog za "byczą" sylwetkę

................

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10612
no no gzz łapki =]
SOG poleciał
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 652 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9436
ladna sylwetka, po spodniach i butach widac, ze chyba w ochronie robisz?

no Pain no Gain

...
Napisał(a)
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20242 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 171137
Pracowalem jakis czas.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21996
Marcel 70 w udzie ? nie widac tego w porownaniu do góry, zrób cos z girami bo mocno odstają wizualnie

słaba klata w wycisku za to mocne barki. ja mam na odwrót

Grzechu bierz sie za miche

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14898
szerokos kiepska, lapa padaczka i klata zamala sog poszedl trzymaj forme

- Litość to ZbrodniA -

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miyagi1/moje postepy

Następny temat

Znowu ja ! :D / str 1/5/8/9/11/14/15

electro
Polecane artykuły