SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak wyrzeźbic ciało i co robic?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 122 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 647
Witam. Mam pytanko, a mianowicie :
Mam sporo masy ciala, chcę to zamienic na same mięsnie tzn mam juz umięsnioną klate ręce itd. ale chcę rzeby to było ładnie "wyrzeźbione" tzn zeby każdy mięsien było widac... Co robic, aby to osiągnąc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5529
cwiczyc .. cwiczyc .. cwiczyc.. :P .. barki i reszte :P


a co do ryzykanta wyzej.. no rozumiem Cie ;) .. ale moze jednak cos przybierzesz na masie.. meisniowej .. i pozniej zaczniesz rzezbe ?? :)


tak czy siak powodzenia :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
https://www.sfd.pl/[ART]_Twoja_redukcja_na_suplementach_by_faftaq-t418366.html


cale meritum nurtujacego Cie problemu

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
Twoje pytanie mozna zadac w 3 dzialach
po pierwsze dieta-dzial odzywianie
po drugie trenign+areoby-dzial trening
po trzecie suple/odzywki-dzial odzywki i suplementy

trzymaj linka p0czytaj sobie
ART. O REDUKCJI
https://www.sfd.pl/[ART]_Twoja_redukcja_na_suplementach_by_faftaq-t418366.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
musisz zadac pytanie w dziale szatnia a potem uderzyć do koscioła na modły.

zdr
1

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1341
14 lat i sporo ciala ? no prosze cie... ile wazysz ? tluszczu w miesnie nie zamienisz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 122 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 647
@UP
Nie widziałeś mnie nie gadaj... tłuszcz to masz Ty...

Chcę jakies naturalne sposoby...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31045
W tym wieku masuj !
Pewnie masz 33 lape i myslisz nad rzezba.
Nie tedy droga.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1341
To wstaw foto a nie dzieciak sie ciskasz... 14 lat to nie czas na rzezbienie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4653
Witam wszystkich. Mam 17 lat, waże 72 kg i mierze 185 cm wzrostu. Po moich parametrach można wnioskować, że jestem "chudzielcem". Tak jednak nie jest. Kiedy miałęm 12 lat, borykałem się z różnymi problemami zdrowotnymi. Zażywałem leki sterydowe, które sprzyjały niestety nadmiernym gromadzeniu się tkanki tłuszczowej. Co tu dużo mówić, byłem małym grubasem. Dwa lata temu postanowiłem spalić tłuszcz zalegający pod moją skórą, zacząłem jeździć na rowerze, a do tego nadszedł okres dojrzewania i w przeciągu ok. czterech lat podrosłem 25 cm. Rower dał mi bardzo dużo, mianowicie długie i silnie umięśnione nogi. Brzuch, klatka piersiowa, pozostały niestety z dużymi nakładami tłuszczu. Podejrzewałem u siebie ginekomastię, jednak lekarz endokrynolog dał mi do zrozumienia, że nabrzmiałe sutki sprzyjają odkładaniu się tłuszczu na klatce piersiowej. Moim marzeniem jest piękna umięśniona sylwetka. Od niedawna stosuję dietę na rzeźbę i redukcję tłuszczu, regularnie przy tym ćwicząc. Moje pytanie jednak brzmi, - czy naprawde bez suplementów mój cały wysiłęk pójdzie na marne ??? Kolega polecił mi L-karnityne na spalanie tłuszczu oraz glutamine aby zapobiec katabolizmowi. Ja wolalbym obejsc sie bez suplementow, tylko czy to mozliwe ??? Prosze o pomoc

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1341
daj fotke bo ciezko mi wyobrazic ten tluszcz przy tej wadze i wzroscie

obejdzie sie , dobra dieta jest podstawa wszystkiego , kwestia czy jest wlasciwa i czy masz wlasciwy trening

leki sterydowe ?... mozesz sie przyznac czy cos brales , nikt za to nie bije
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4653
Nie, nie absolutnie żadnych sterydów i suplementów. Jeżeli dobrze sięgam pamięcią to był to hydrokortyzon tzw "berotek" i masa innych, gdyż byłem zagrożony astmą. Fotkę postaram się przesłać jak najszybciej tylko nie wiem jak to zrobić. Dziękuje też za odpowiedź i pozdrawiam

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem co wybrać!!!Help

Następny temat

Data ważności animal pump-a

electro
Polecane artykuły