a medalik jest z Matką Boską...
jakas pamiatka?
Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf
...
...
...
Co za barki
bdb sylwetka Jabi do takiej sylwetki darze
pzdr
Zmieniony przez - medieiwil w dniu 2008-07-01 08:51:01
bdb sylwetka Jabi do takiej sylwetki darze
pzdr
Zmieniony przez - medieiwil w dniu 2008-07-01 08:51:01
...
Jabi na prezydenta 

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.
Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.
Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.
...
Barki najlepsze.
I wiecie co mi się jeszcze podoba, że dwugłowe ud nie są zaniedbane.
I wiecie co mi się jeszcze podoba, że dwugłowe ud nie są zaniedbane.

...
hmm.. nie widziałem pozycji double biceps albo przejrzałem. bo jestem ciekaw jak to wygląda
...
Nie, Nie przeoczyłeś bo to są fotki z treningu a nie z napinki
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
"Peak Fighter Fuel I' czy nadaje się do kolarstwa szosowego
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- ...
- 40
Następny temat